Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
katr

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome uz turpmākaj

vidzeme

Lai arī dzīvojamais fonds un laba infrastruktūra reģionos ir ļoti svarīga, ļoti būtiski ir attīstīt cilvēkkapitālu.

jelgavs bk

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumā, kurā klātesošie tiks informēti par Jelgavas pilsētas aktualitātēm un plānotajiem projektiem, kā arī pievienotās vērtības nodokļa (PVN) piemērošanas spe

bk

Lai izveidotu iedzīvotājiem un uzņēmējdarbības attīstībai draudzīgu vidi, domājot par katras pašvaldības ilgtspējīgu attīstību, ļoti svarīga ir sabiedrības un uzņēmēju iesaiste pašvaldību darbā. Īpaši nozīmīgi tas ir pēc šī gada 1.

klasteris

Latvijas Eksporta klasteris sadarbībā ar mācību uzņēmumu TRIVIUMS aicina piedalīties pasākumu ciklā “Personāla vadības attīstība, pārejot uz darbu attālinātā režīmā. Izaicinājumi un risinājumi”

pavluts

Ceturtdien, 9. septembrī, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Veselības komitejas biedri tikās ar veselības ministru Danielu Pavļutu, lai pārrunātu Covid-19 aktualitātes un vairākus būtiskus jautājumus, kas skar nozares uzņēmumu darbību.

darb agrupa

Finanšu ministrija joprojām nav uzsākusi darbu pie nodokļu izmaiņu, kas skar minimālās valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI), izvērtēšanas un koriģēšanas, tādējādi ignorējot Valsts prezidenta Egila Levita pirms pusotra mēneša izteikto iniciatīvu.

kurzeme

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba tiešsaistes pasākumā, kurā notiks diskusija par uzņēmēju un sabiedrības sadarbību ar pašvaldību. Tā notiks trešdien, 8. septembrī no plkst.

redjko

LTRK ārvalstu pārstāvju tīklam pievienojas Vjačeslavs Redjko (Вячеслав Редько), kurš turpmāk pārstāvēs LTRK intereses Ukrainā. Sadarbības mērķis ir  LTRK biedriem piedāvāt apgūt jaunu eksporta tirgu – Ukrainu, palīdzēt uzsākt jaunu partneru sadarbību sava uzņēmuma attīstībai.