Pārlekt uz galveno saturu

Labdarības internetveikals

veikals

www.latvijapalidz.lv

LTRK sadarbībā ar uzņēmumiem AgroPlatforma un Mozello ir izveidojusi labdarības interneta veikalu kurā iespējams iegādāties Latvijas ražotāju preces par ziedojuma cenām - pašizmaksu vai zem tās. Iegādātās preces tiek centralizēti nosūtītas Ukrainas atbalstam.

Aicinām Latvijas uzņēmumus, kuri ir gatavi daļu no savas produkcijas ziedot labdarībai par ziedojuma cenām (pašizmaksu vai zem tās), piedalīties labdarības veikalā. Šobrīd pieejami tikai pārtikas produkti, bet plānots ietvert arī situācijai atbilstošas nepārtikas preces. Tāpat aicināti pieteikties pārvadātāji, kuri gatavi par ziedojuma cenām nodrošināt pārvadājumus.

Kontaktinformācija intereses gadījumā: LatvijaPalidz@ltrk.lv

Labdarības veikalā tiek tirgoti tikai tādi produkti, kuri piemēroti kara situācijai Ukrainā. Tie ir pārtikas produkti, kuriem nav vajadzīgs speciāls režīms pārvadāšanai un uzglabāšanai. Ideālā gadījumā ar gariem uzglabāšanas termiņiem un, ja tie lietojami uzturā bez gatavošanas. Šajā veikalā nopirktās preces nesaņems pircēji, bet tās tiks piegādātas Ukrainā, vai nu izmantojot LTRK izveidoto loģistikas sistēmu, ar kuras palīdzību līdz šim veiksmīgi nogādātas 4 humānās palīdzības fūres Ukrainā, vai iekļaujot produktus valsts organizētajās piegādēs Ukrainai.