Pārlekt uz galveno saturu

Pieteikšanās pasākuma ciklam “Personāla vadības attīstība, pārejot uz darbu attālinātā režīmā. Izaicinājumi un risinājumi”

klasteris

Latvijas Eksporta klasteris sadarbībā ar mācību uzņēmumu TRIVIUMS aicina piedalīties pasākumu ciklā “Personāla vadības attīstība, pārejot uz darbu attālinātā režīmā. Izaicinājumi un risinājumi”

Tā  mērķis  ir izvērtēt attālinātā darba ietekmi un iezīmēt iespējamos attīstības scenārijus uzņēmumos šodien un arī pēc Covid-19 krīzes, kā arī gūt idejas un praktiskus rīkus darba efektivitātes un darbinieku iesaistes palielināšanai.

Pasākumu cikla gaitā aptaujāsim un apkoposim jūsu viedokļus, izaicinājumus un labās prakses, dalīsimies vērtīgās pieredzēs un skatījumos par attālinātā darba realitāti Latvijā un pasaulē. Kopā ar jums, biedri, un dažādu jomu ekspertiem meklēsim atbildes uz jautājumiem:

  • Kā attālinātais darbs ietekmē produktivitāti/efektivitāti?
  • Kādi faktori sekmē veiksmīgu darbinieku iesaisti attālinātā režīmā?
  • Kādas ir jaunās attiecības starp darba devēju un darba ņēmēju?

Aicinām iesaistīties ikvienu Eksporta klastera biedru, jo īpaši uzņēmumu vadītājus, personāla vadītājus un speciālistus! No viena uzņēmuma var piedalīties vairāki dalībnieki.

Pasākuma cikla moderators: tehnoloģiju uzņēmuma Tilde biznesa attīstības vadītājs un pieredzējis stratēģiskās vadības konsultants Kaspars Kauliņš.

Lūdzu, atzīmējiet kalendārā četrus datumus:

programma

Visi pasākumi notiks Zoom vidē.

NB! Pasākumu cikla gaitā veiksim uzņēmumu aptauju/anketēšanu, kā arī atsevišķiem uzņēmumiem lūgsim piedalīties padziļinātā intervijā, kas dialogā ar ekspertu būs var kalpot kā konsultācija.

Lūgums katra uzņēmuma pārstāvim aizpildīt pieteikšanās anketu ŠEIT (līdz š.g. 22. septembrim) par dalības apstiprinājumu un kurš no uzņēmuma pārstāvjiem būs kontaktpersona tālākai saziņai par pasākumu.

 

Jautājumu gadījumā sazināties ar Inesi Kuku (inesek@triviums.lv) vai Olgu Jasjuļaņecu (olgaj@triviums.lv).