Pārlekt uz galveno saturu

Norisināsies LTRK Zaļā kursa domnīcas ceturtās darba sesijas pasākums

Zaļais kurss

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) organizē Zaļā kursa domnīcas ceturtās darba sesijas pasākumu, kas norisināsies 14. jūnijā no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00 tiešsaistē.

Lai informētu uzņēmējus un diskutētu par Zaļā kursa ietekmi uz transporta nozari, LTRK organizē jau ceturto Zaļā kursa domnīcas sesijas pasākumu, ko būs iespēja vērot Zoom platformā un LTRK Youtube kanālā.

Šajā sesijā par Zaļo kursu auto industrijā stāstīs Auto asociācijas prezidents Andris Kulbergs, par alternatīvo degvielu uzlādes infrastruktūru uz galvenajiem (TEN-T) ceļiem Latvijā runās SAM Autoceļu infrastruktūras departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns, ar CO2 emisiju standarta noteikšanu jauniem vieglajiem pasažieru un komerciāliem transportlīdzekļiem iepazīstinās SAM Sabiedriskā transporta pakalpojumu departamenta direktora vietnieks Jānis Kalniņš. VARAM Klimata pārmaiņu un adaptācijas politikas nodaļas vadītājs Raimonds Kašs domnīcas dalībniekus informēs par ES Emisiju tirdzniecības sistēmas (ETS) paplašināšanu uz aviācijas, kuģniecības un autotransporta nozarēm. Diskusiju par Zaļā kursa ietekmi uz transporta nozari vadīs LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Lai reģistrētu savu dalību pasākumā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu: https://ej.uz/1406_ZK_LTRK. Informācija par pieslēgšanos pasākumam tiks nosūtīta atsevišķā e-pastā dienu pirms domnīcas norises.