Pārlekt uz galveno saturu

Pēdējā laikā aizvien biežāks un aktuālāks, pat sāpīgāks jautājums attiecas uz tēmu “Kā atgūt vai piedzīt parādu?"

Kā atgūt vai piedzīt parādu?

Pēdējā laikā aizvien biežāks un aktuālāks, pat sāpīgāks jautājums attiecas uz tēmu “Kā atgūt vai piedzīt parādu? Vai mans rakstiski apliecināts un parakstīts parāda apliecinājums ir derīgs? Kādi varianti un iespējas man vēl ir palikušas? Ko labāk iesākt un ko darīt tālāk?” un tml.
Parāda piedziņas process ir dažādu paņēmienu un darbību kopums, un tām ir nepieciešama rūpīga sagatavošanās: visas pieejamās dokumentācijas apkopošana un analīze, ziņu un informācijas par parādnieku pārbaude, debitora “profila” apkopošana, veiksmīgas parāda piedziņas iespējamības novērtējums un, visbeidzot, komunikācija ar parādnieku jeb debitoru.
Šajā pasākumu un darbību kopumā īpaši svarīgi ievērot uzstājību, bet vienlaikus arī mieru, savaldību un aukstasinību.
Tik pat svarīgi ir arī mācēt iet uz kompromisu, jo dažkārt nonākam pie izvēles – “piedzīt / atgriezt vismaz kaut kādu daļu no parāda, vai palikt vispār bez nekā”.
Raum Group nevērtē parādu piedziņu kā šablona procesu, bet izskata katru gadījumu atsevišķi un izstrādā individuālu pieeju un definē nepieciešamo darbību kopumu konkrētam debitoram. Visā šajā procesā Raum Group saskaņo katru darbību ar kreditoru un pieliek maksimālas pūles, lai sasniegtu rezultātu.
Lai atrisinātu Jūsu jautājumus, kas skat debitoru parādus – neatlieciet šo jautājumu uz vēlāku laiku, jo LAIKS IR NAUDA! JŪSU NAUDA!
Rakstiet vai zvaniet mums un mēs atradīsim Jums piemērotāko risinājumu parāda – Jūsu likumisko resursu atgriešanai!
+371 22302262
info@raum.lv

Raum Group
info@raum.lv
+37122302262