Pārlekt uz galveno saturu

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN)

EEN_RGB

 

EU logo

 

  • Nosaukums: EEN (Enterprise Europe Network)
  • LTRK Pozīcija: partneris
  • Kopējais budžets: 211 753, 75 EUR
  • Projekta ilgums: 01.01.2022 - 30.06.2025
  • Programma: Single Market Programme 
  • Partnervalstis: 60 valstis  
  • Mājas lapa: www.een.lv

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (Enterprise Europe Network) savu darbību Latvijā uzsāka 2008. gada 29. februārī. Tas apvienoja Eiropas Informācijas centru Rīgā, kas darbojās kopš 1997. gada kā viena no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) struktūrvienībām un Inovāciju Rosināšanas centru, kas darbojās Latvijas Tehnoloģiskā centra (LTC) paspārnē. 2022. gadā partnerībai pievienojās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). 

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir lielākais uzņēmējdarbības un inovācijas atbalsta kontaktpunktu tīkls, kas sniedz praktisku informāciju uz specifiskiem jautājumiem Eiropas Savienības uzņēmējiem par Eiropas Savienības lietām, īpaši izceļot mazos un vidējos uzņēmējus.

Neatkarīgi no tā, kurā valstī vai kontaktpunktā griežas uzņēmējs, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ievēro atvērto durvju (no wrong door) koncepciju, kas nodrošina vienotus pakalpojumus.

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls piedāvā konkrētus un efektīvus risinājumus uzņēmējiem vairāk nekā 60 valstīs, iekļaujot 27 Eiropas Savienības valstis, kā arī kandidātvalstis (Turcija, Maķedonijas Republika, Albānija, Melnkalne, Serbija), Eiropas ekonomiskās zonas valstis un citas trešās valstis.

Informācija par pakalpojumiem, ko piedāvā Eiropas Biznesa atbalsta tīkls,  ir pieejama šeit.

Eiropas Biznesa atbalsta tīklu finansē programma SMP (Single Market Programme) periodā 2021-2025, (iepriekš COSME – Eiropas Savienības Uzņēmumu konkurētspējas un mazo vidējo uzņēmumu programmās 2014-2020). 

Informāciju par EEN tīkla aktualitātēm un iespējām var atrast:

 

Kontaktpersona LTRK: 

Līga Sičeva
ES projektu daļas vadītāja
een@ltrk.lv
+371 28625443
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga
Latvija, LV-1010