Pārlekt uz galveno saturu
07 Attālinātā darba nākotne. Tiesību diena

Attālinātā darba nākotne

Vebinārs

 

Covid-19 vīrusa izplatība sekmēja attālinātā darba popularitātes pieaugumu. Sākotnēji lielākā darba devēju uzmanība tika pievērsta tam, kā tehniski nodrošināt uzņēmuma darbības nepārtrauktību, situācijā, kad liela daļa darbinieku strādā attālināti, taču, laikam ejot un attālinātajam darbam turpinoties, svarīgi kļūst arī citi aspekti, kuriem arī nepieciešams juridiski korekts risinājums.

Tā, piemēram, būtiska ir vienošanās par attālinātā darba veikšanu pareiza noformēšana, savstarpēja izpratne, kādu izdevumu kompensāciju un kādu darba veikšanai nepieciešamo aprīkojumu darbinieks var prasīt no darba devēja.

Tāpat ne mazāk svarīgi ir saprast, kādi nodokļi darba devējam ir jāmaksā saistībā ar attālinātā darba veikšanai nepieciešamā aprīkojuma vai apstākļu nodrošināšanu.

Sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) aicinām Jūs piedalīties tiešsaistes vebinārā, kas norisināsies 2020. gada 7. jūlijā plkst. 10:00 un rast atbildes uz jautājumiem par attālināto darbu arī pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Vebināra norises laiks: plkst. 10:00-11:00

Lūdzam pieteikt savu dalību vebinārā, aizpildot reģistrācijas veidlapu vai rakstot uz e-pastu inese.engele@sorainen.com.

Dalība vebinārā bez maksas.

Pirms pasākuma nosūtīsim Jums saiti uz MS Teams, lai varētu piedalīties vebinārā.

Reģistrācija:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeh0H4YGhFt-N86pLyH7Zg3m6N1P_ygqkcjQF3vQDVcU5kW4w/viewform?usp=sf_link

Ja ir radies kāds Jums interesējošs jautājums, lūgums to iesūtīt iepriekš un iespēju robežās uz tiem atbildēsim vebināra laikā.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJfakcP4LzxMgsShK5M1ZNKjrtkoO-vdunh7zgHnMM_AvAEw/viewform?usp=sf_link