Pārlekt uz galveno saturu

Maijs

09 Izcilības pieeja - EFQM Modelis un tā praktiska izmantošana organizācijas attīstībā. Kvalitātes diena

Izcilības pieeja - EFQM Modelis un tā praktiska izmantošana organizācijas attīstībā

 

Mērķa auditorija: dažādu līmeņu uzņēmumu vadītāji, galvenokārt kvalitātes vadītāji un visi darbinieki, kuriem interesē organizācijas attīstība un izcilības pieeja.

EFQM Modelis ir organizācijas vadības ietvarstruktūra, kuru Eiropā un citur pasaulē izmanto dažāda sektora un izmēra uzņēmumi/organizācijas. Šo modeli izvēlas kā vienīgo vadības rīku vai arī kombinācijā ar citiem standartiem, piemēram ISO standartiem. 

Attīstoties pašām organizācijām, veidojas labāka izpratne par visu ieinteresēto pušu iesaistīšanas svarīgumu organizācijas attīstībai, paaugstinās vēlme padarīt ikdienas darbu efektīvāku un veikt tieši vajadzīgos uzlabojumus un attiecīgi palielinās interese par izcilības pieeju un EFQM modeli, kuru izmantojot var šos un citus jautājumus risināt.

Runāsim par:

1. Izcilības pieeju;

2. EFQM modeli un EFQM organizāciju;

3. Ieviešanas soļiem un ieguvumiem;

4. Faktoriem kas jāņem vērā;

5. Praktiskiem ieviešanas piemēriem.

Dalībnieku ieguvumi: Dalībnieki uzzinās vairāk par izcilības pieeju un EFQM modeļa iespējām ieviešanai savā organizācijā, par reāliem soļiem kas būtu jāveic un no kā izvairīties, kā arī par priekšrocībām un ieguvumiem ko izcilības kultūras ieviešana var dot organizācijai, vadītājiem un darbiniekiem.

Semināru vadīs: Vanda Novoksonova, sertificēta EFQM lektore, sertificēta EFQM novērtētāja ar vairāku gadu pieredzi ārējos novērtējumos starptautiskās izcilības balvas ietvaros (EFQM Award), kā arī citos nacionāla un starptautiska līmeņa ārējos novērtējumos. Ikdienā konsultē organizācijas par EFQM modeļa ieviešanu, iekšējo un ārējo novērtējumu organizēšanu. Valdes locekle SIA Eurofortis IT un EFQM Nacionāla partnera, Latvijas Kvalitātes biedrībā, pārstāvot abas organizācijas starptautiskajās sarunās un organizācijās, ieskaitot EFQM organizāciju.

Norises laiks: plkst. 14:00-15:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/KD_090522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

Pasākumu organizē Eiropas Biznesa atbalsta tīkls. Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā koordinē LIAA, LTRK un Latvijas Tehnoloģiju centrs. Šo projektu finansē Eiropas Savienība SMP programmas (2021–2025) ietvaros.

 

 logo   logoo

 

10 Dizaina dažādā daba un kā to pielietot. e-KLUBS

Dizaina dažādā daba un kā to pielietot

Vārds “dizains” šodien tiek lietots bieži un dažādos kontekstos – no modes līdz vizītkartei, no mājas lapas struktūras līdz mēbelei, no grāmatas vāka līdz saldējuma iepakojumam, no pakalpojumu saņemšanas kārtībai līdz lietotāja pieredzes plānošanai. Tik daudz iespēju, tik daudz dažādu dizaina nosaukumu. Kā tajos orientēties? Kādi ir dizaina veidi? Kā saprast kāds dizains ir nepieciešams? Kādu speciālistu izvēlēties?

Jo labāk uzņēmēji vai klienti izpratīs dizaina veidus, jo vieglāk būs atrast īsto risinājumu un nonākt pie labākā rezultāta.

Seminārs paredzēts uzņēmējiem, dizaineriem, interesentiem.

Vebinārā  runāsim par:

1. Dizaina jēdziens un uzdevumi

2. Dizaina dažādie veidi jeb skatpunkti

3. Iedalījumi un starpdisciplinārās iespējas

4. Dizaini veidi: grafikas, informācijas, zīmola, digitālais, iepakojumu, universālais un daudzi citi

5. Praktiski ieteikumi

6. Jautājumi, diskusijas

Vebināru vadīs: Gundega Kalendra, Aģentūras Raugs radošā direktore (Mg.art., Mg.paed.)

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/RB_100522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

 

11 Viss par un ap elektroauto. Nozaru aktualitātes

Viss par un ap elektroauto

 

Mērķa auditorija: Fiziskās un Juridiskās personas.

Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu iegādei.

Atbalsta saņēmēji, apmērs un nepieciešamo noteikumu izpilde.

Runāsim par:

1. Elektroauto modeļiem, cenām;

2. Elektroauto ekspluatācija ziemas un vasaras apstākļos;

3. Elektroauto ekspluatācijas izmaksas;

4. Elektroauto ietekme uz pilsētvidi.

Dalībnieku ieguvumi: izpratne par elektroauto no praktiskās puses, to pielietošana izmaksas

Semināru vadīs: Aivars Birulis. Hobijs pāraug par biznesu, nu jau 3 gadi auto lietošanā, sertifikācijā un tirgošanā.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 11:00-12:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/NA_110522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

 

12 Integrālais koučings līdera vispusīgai attīstībai. Koučings biznesā

Integrālais koučings līdera vispusīgai attīstībai

Vebināra mērķis: Atklāt, kā Integrālā pieeja var palīdzēt līderim sevi vispusīgi attīstīt, lai trenētu savu noturību.

 No mums kā vadītājiem ikdienā un pārmaiņu laikā tiek prasīta aktīva darbība, inovatīvi risinājumi, atbildības uzņemšanās. Īpaši šobrīd līderiem ir jānes uz saviem pleciem milzīga slodze – jābūt izturīgiem, stipriem, autentiskiem un iekļaujošiem. Tas prasa daudz enerģijas un drosmes. Kā vispusīgi attīstīt sevi un atklātu sevī spēku, lai vairotu savu drosmi, pārliecību un kā attīstīt savus resursus, lai kļūtu veiksmīgāks līderis.

Šajā vebinārā varēs:

 • Uzzināt, kas ir Integrālā dzīves prakse un kā to izmantot savai izaugsmei
 • Iepazīt un izmēģināt vairākas prakses, kas palīdz sevi vispusīgi attīstīt
 • Iegūt strukturētu pieeju ar dažādām praksēm
 • Iepazīties ar Integrālo koučingu un kā tas var palīdzēt līderības attīstībai

Šajā praktiskajā seminārā dalībnieki varēs:

 • Strukturēti veidot savu ceļa karti savai attīstībai
 • Apzinātāk paskatīties uz praksēm, ko šobrīd jau īsteno
 • Iegūt praktiskas metodes, kā sevi vispusīgi attīstīt
 • Būt atbalstīti savā ceļā uz sevis attīstību

Vebināru vadīs Integrālie kouči: 

Agnija Šmite – drosmes trenere, ICF sertificēts Integrālais biznesa un personīgās izaugsmes koučs. Vairāk kā 20 gados iegūtās zināšanas biznesa attīstībā un komandu vadībā, strādājot augstākajā vadībā līderuzņēmumos dažādās nozarēs, tās apvienojot ar Integrālo (visaptverošo, iekļaujošo) koučingu, kas profesionālajā līmenī apgūts Kanādas integrālajā koučinga skolā. Sīkāka informācija www.agnijasmite.lv

Rita Sprindžuka - Sertificēts Integrālās metodes attīstības koučs ar pieredzi valsts pārvaldē un uzņēmējdarbībā. Ticu katras personības spējām sasniegt savu mērķi. Ticu labajam un vēlos palīdzēt tam augt. Apzinos, ka mēs katrs esam unikāls un nepieciešams šai pasaulei tieši tāds, kāds esam.

www.ritasprindzuka.lv

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/KB_120522

Norises laiks: plkst.: 10:00-11:30

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

12 SEMINĀRU CIKLS _KOMERCSABIEDRĪBAS VALDES ADVOKĀTS _ 6. "KOPSAVILKUMS UN BONUSS ( KAS TIK VĒL VALDEI NEĻAUJ GARLAIKOTIES)"
Semināru cikls

VALDE ir komercsabiedrības izpildinstitūcija, kas to vada un pārstāv, līdz ar to tās kompetencē ietilpst visplašākie ar komercsabiedrības darbību saistītie jautājumi. Plašais pienākumu loks līdztekus ietver sevī arī augstu atbildību. Valdes locekļa atbildība ir regulēta gan Komerclikumā, kā arī citos normatīvajos tiesību aktos (piemēram, likumā “Par nodokļiem un nodevām” un Maksātnespējas likumā).
LTRK Vidzemes reģiona nodaļa aicina Jūs piedalīties tiešsaistes semināru ciklā “Komercsabiedrības valdes advokāts”, kur  tiks runāts par komercsabiedrības valdes pienākumiem un par civiltiesisko, administratīvo un krimināltiesisko atbildību, kas var iestāties jebkuram valdes loceklim.

Seminārus vadīs zvērināts advokāts Aldis ALLIKS, kuram ir vairāk nekā 25 gadus ilga pieredze civilā un kriminālā (tai skaitā – finanšu un ekonomisko noziegumu lietās) tiesvedībā.

 

 • 24.februārī plkst. 15:30 – 17:00 | “valde Komerclikuma šķērsgriezumā”
 • 10.martā plkst. 15:30 – 17:00 | “valdes civiltiesiskā atbildība”: 
 • 31.martā plkst. 15:30 – 17:00 | “valdes krimināltiesiskā atbildība”
 • 07.aprīlī plkst. 15:30 – 17:00 | “valdes administratīvā atbildība”
 • 28.aprīlī plkst. 15:30 – 17:00 | “valdes atbildība maksātnespējas lietās”
 • 12.maijā plkst. 15:30 – 17:00 | “kopsavilkums un bonuss (kas tik’ vēl valdei neļauj garlaikoties…)” Lūgums reģistrēties līdz    11.maijam  šeit:  https://forms.gle/V12MGZF9ZzyoULQw9

 

Ne vēlāk kā iepriekšējā dienā pirms semināra ir iespējams uzdot jautājumus zvērinātam advokātam Aldim ALLIKAM, rakstot uz e-pasta adresi aAA@alliks.lv.

Ir iespēja apmeklēt vienu, dažas vai visas semināra nodarbības.

Dalība semināros ir bez maksas.

Pirms semināra uz e-pastu saņemsiet informāciju par pieslēgšanos “ZOOM” platformai.

Papildu informācijai: valmiera@ltrk.lv | T. 20264530(Baiba)

16 “Kā dizainēt procesa kvalitāti? Dizainiskā procesa kvalitāte” II daļa

 

“Kā dizainēt procesa kvalitāti? Dizainiskā procesa kvalitāte” II daļa

 

Vadības procesu konsultēšanas un personālapmācības uzņēmums “Biznesu apvienība “KONSULS”” un draugi aicina uz interaktīvu diskusiju.

Ko sevī ietver kvalitāte, kvalitātes procesi? Vai tā balstās tikai uz ISO standartiem, vai tomēr ir daudz citu aktivitāšu kopums? UX (User Experience / user interface) un kvalitātes vadlīnijas lieliska biznesa pamatnosacījumi.

Padziļinošs papildinājums un atbildes uz jautājumiem no iepriekšējās tikšanās reizes. Uzņēmuma kvalitātes vadības pamatnostādņu veidošanā,  kvalitatīva domāšana, situācijas analīze UX un kvalitātes vadības neredzamā puse.

Lai maksimāli izvairītos no apkārtējās vides ietekmes un koncentrētos uz sasniegumiem, uzņēmumiem ir nepieciešams ieviest struktūru savā uzņēmējdarbībā. Uzņēmumi sastopas ar dažāda veida lēmumiem un problēmu risināšanu ik dienas, šī brīža uzsvars tiek likts uz uzņēmuma ilgtspēju pēc iespējas plašāk nosedzot dažādas mērķa auditorijas. Tiek izmantoti dažādi kvalitātes vadības modeļi, kas ilgtermiņā veidojas par papīra haosu, bez izpratnes, zaudējot iespējas, laiku un resursus. Katra uzņēmuma unikalitāte slēpjas tā darbības, jautājumu risināšanā un sakārtotībā, tikai tādējādi spējot prognozēt sava biznesa nākotni un iespējas.

Vebinārā   runāsim par:

1. Kvalitātes vadība, kvalitātes procesi.

2. UX uzņēmuma stratēģijas pamata akmenis.

3. Ilgtspējas definīcija dažāda lieluma uzņēmumos.

Vebināru  vadīs:

Alberts Pumpurs, SIA “The More You Get”, UX konsultants.

Annamarija Grava, SIA “Biznesu apvienība “KONSULS””, kvalitātes vadības konsultants un SIA “Pharmapro Biotech” projektu vadītāja

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 10:00-11:00

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/LPBS_160522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

 

17 Kā paaugstināt individuālu sarunu un tikšanos efektivitāti un produktivitāti. Koučings biznesā

Kā paaugstināt individuālu sarunu un tikšanos efektivitāti un produktivitāti

 

Vebināra mērķis: Demonstrēt koučinga pieeju efektīvas un produktīvas sarunas struktūras izveidē. 

Ir nereti dzirdēts, ka biznesa vidē gan individuālas sarunas, gan tikšanās ir “lieka laika tērēšana” vai “parunāšanās bez konkrēta rezultāta”.

Kā veidot sarunas struktūru tā, lai tā būtu jēgpilna, produktīva un veicinātu turpmāku virzību vēlajamā virzienā?

Vebināra saturs:

1. Sarunas kontraktings;

2. Vēlamā rezultāta definēšana;

3. Sarunas vērtība;

4. Pirmie soļi;

5. Praktisks uzdevums.

Dalībnieku ieguvums:

1. Struktūra efektīvai un produktīvai sarunai;

2. Izpratne par produktīvas sarunas elementiem;

3. Iepazīšanās ar koučinga pieeju sarunās;

4. Prakse un diskusija.

 Informācija par lektoru: Laura Kunstberga ir profesionāls personīgās un biznesa izaugsmes koučs, kas ir sertificēta Starptautiskajā Koučinga Federācijā un veicina klientu izaugsmi tādās jomās kā karjeras izaugsme, prasmju un kompetenču attīstīšana, attiecību uzlabošana, rezultātu un mērķu sasniegšana, privātās un profesionālās dzīves balansa atgūšana un sevis kā autentiskas personības attīstīšana.

LinkedIn: http://linkedin.com/in/laura8kunstberga. Website: www.LKcoaching.lv

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 10:00-11:00

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/KB_170522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

18 Investori. Ko par tiem zināt? Finanšu diena

Investori. Ko par tiem zināt?

Investīciju piesaiste Latvijai ir sāpīgs temats, to apliecina dati, kuros Latvija investīciju piesaistes ziņā ir vienā no pēdējām vietām. Kā tas var būt, ka investoru interese ir milzīga, bet investīcijas ir maz? Vainot valsti, politiku? Diemžēl, vainīgi esam mēs paši. Labā ziņa, ka to varam ļoti strauji mainīt!

Mana darba vidē ir ļoti skaidri redzams, ka mums pietrūkst zināšanu investīcijās. Diezgan populāri Latvijā ir uzņēmumu kapitāldaļu apmaiņa pret investīcijām. Tomēr, tikai rets investors var pateikt, kāpēc nedrīkst ņemt vairāk par 25% kapitāldaļu no uzņēmuma un tā rīkojoties uzņēmums ir nolemts smagai stagnācijai- investīcija būs pazaudēta.

            Šajā seminārā būs iespēja iepazīties ar mītiem, realitāti par investīciju vidi Eiropā,  iepazīsieties ar to, ko investori sagaida no uzņēmuma un projektiem, kas ir jāņem vērā sarunās ar investoriem; kā Latvija izskatās investoru acīs un kā to izmantot; ieteikumus veiksmīgām pārrunām un ieteikumi veiksmīgām investīcijām.

Runāsim par:

 1. Termini, mīti un patiesība.
 2. Ko investors sagaida un ko projektam jāsagaida no investora?
 3. Latvija ārzemju investora acīm.
 4. Ieteikumi.

Dalībnieku ieguvumi:

 1. Izpratne par terminoloģiju investīciju vidē.
 2. Izpratne par to kā gatavot uzņēmumu investīcijām un kas tam nepieciešams.
 3. Spēja novērtēt sava uzņēmuma iespējas piesaistīt investor.
 4. Sava investīciju portfeļa pārskatīšana un izpratne par riska kapitālu.
 5. Paskatīties uz Latviju caur investoru prizmu un pārskatīt sava uzņēmuma attīstību.

Semināru vadīs: Marta Rautenšilde.

Kompetence: Riska kapitāls un investīciju piesaiste

Pieredze: LTRK Jaunuzņemumu padomes priekšsēdētaja vietniece, Latvijas Universitātes Biznesa inkubatora vecākā eksperte. Vadījusi apmācību ciklus jaunuzņēmumiem un investoriem

Windhacker- hakatonu veidošana- partnere. Darījumu plūsmas eksperte vairākos starptautiskos ārvalstu fondos. Bijusi Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla (privāto investoru apvienība) vadītāja

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks:10:00-11:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/FD_180522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

 

23 Digitalizācijas rīki un iespējas eksporta veicināšanai. e-KLUBS

Digitalizācijas rīki un iespējas eksporta veicināšanai

Mērķa auditorija: vebinārs paredzēts gan eksportējošiem uzņēmumiem, gan tādiem, kas plāno eksportu. Tajā aplūkotās tehnoloģiju sniegtās iespējas būs noderīgas gan tirgotājiem, gan ražotājiem, gan pakalpojumu sniedzējiem, tostarp e-komercijas uzņēmumiem. Eksportējot preces vai pakalpojumus, uzņēmumi var strādāt dažādi: veidojot savus birojus citās valstīs, sadarbojoties ar ārvalstu biznesa partneriem, veidojot pārstāvniecības vai pieņemot darbiniekus ārzemēs,  kuri strādā attālināti. Vebinārā runāsim par: Kā izmantot vienu biznesa vadības programmu darbam dažādās valstīs un dažādās valodās? (Komunikācija, grāmatvedība, pasūtījumu apstrāde, noliktava, e-veikals, biznesa datu analīze u.c.).  

Jebkurā no sadarbības veidiem svarīgi ir nodrošināt efektīvu informācijas un datu apmaiņu, dokumentu sagatavošanu un apriti, pasūtījumu apstrādi, loģistiku un, protams, sasniegt klientus.

 

Kādus rīkus izmantot cenu politikas un budžeta plānošanai strauju resursu cenu izmaiņu apstākļos?

 Kādas programmatūru integrācijas izmantot e-veikalu un noliktavu pārvaldībai - kas strādā Eiropas tirgos un kas nē? 

Kā optimizēt darbaspēka resursus: ko darīt pašiem un ko atstāt robotiem? 

Kā samazināt piegādātāju ķēdi, administratīvo slogu un palielināt apgrozījumu? 

Kādus procesus iespējams optimizēt, lai efektīvāk sasniegtu ārvalstu tirgus un nodrošinātu peļņu? Kā izvēlēties jaunas eksporta valstis - izvērtējums no digitālās perspektīvas.

 Eksportētāja “Flyte” pieredzes stāsts - uzņēmuma procesi pirms un pēc vienotas biznesa vadības sistēmas ieviešanas.  

Dalībnieku ieguvumi: Iespēja uzzināt par tehnoloģiskajiem risinājumiem: Uzņēmuma procesu optimizācijai; Manuāla darba samazināšanai;Klientu pieredzes un servisa uzlabošanai

 Vebināru vadīs:

Elvis Kvalbergs, "Excellent Latvia" valdes loceklis - IT jomas profesionālis ar 20 gadu pieredzi ERP programmatūru un grāmatvedības risinājumu jomā, vadījis starptautiskus projektus un konsultējis uzņēmumus procesu efektivitātes uzlabošanā. Elvis ir arī IT risinājumu uzņēmuma "Burti" vadītājs un biznesa datu analītikas rīka izstrādes uzņēmuma "Flex.bi" valdes loceklis un produktu vadītājs.

Elvis Andersons, e-komercijas pakalpojumu portāla WebDev.lv IT Projektu vadītājs - IT jomas profesionālis ar 10 gadu pieredzi e-komercijas projektu izstrādē, to optimizācijā, dažādu integrāciju un automatizāciju izstrādē. 

Ar pieredzi dalīsies: 

Milana Dvoranovska, uzņēmuma “Flyte” vadītāja. Uzņēmums izstrādā, ražo un pārdod skandināvu interjera dizaina priekšmetus, eksportējot tos uz dažādām pasaules valstīm. Grupā ietilpst 4 uzņēmumi - Latvijā, ASV, Ķīnā un Honkongā -, taču biznesa vadība notiek šeit pat, Rīgā. Preces realizācijas kanāli: e-komercija, sadarbības partneri un veikali.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 14:00 – 16:00

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/EK_230522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

 

24 Jelgava-Vebinārs “Darba devējs un Personas datu apstrāde darba tiesisko attiecību jomā "

" Darba devējs un Personas datu apstrāde darba tiesisko attiecību jomā "

24. maijā, plkst. 10:00-12:30

Vebinārs Zoom platformā

Aija

 

Darbinieku datus darba devēji vāc gan tieši no darbinieka, gan netieši, piemēram, veicot uzskaiti ar elektroniskās darba laika uzskaites sistēmas palīdzību u.tml.

Noslēdzot darba līgumu, darbinieks apņemas veikt noteiktu darbu darba devēja vadībā un pakļauties noteiktai darba kārtībai un rīkojumiem. Tomēr, neskatoties uz šādām plašām tiesībām regulēt darba izpildes procesu un noteikt tā kārtību, darba devējs nedrīkst apstrādāt darbinieku personas datus un rīkoties ar tiem tikai pēc saviem ieskatiem.

Lai veidotu priekšstatu par datu aizsardzību darba attiecībās, vebinārā apskatīsim sekojošus jautājumus:

 

1.         Kas ir "personas dati" un personas datu apstrādes pamatnosacījumi darba attiecībās;

2.         Ko drīkst darba devējs un kādi dokumenti nosaka darba devēja tiesības un atbildību datu apstrādē;

3.         Attālinātais darbs un darbinieka dati, darbinieka novērošana un kontrole, pieļaujamās robežas un kā tās neteikt;

4.         Darbinieku datu nodošana apstrādei ( piem. grāmatvedības pakalpojums, darba aizsardzība, apdrošināšana, u.c.), kādus nosacījumus ietvert sadarbības līgumā, būtiskie trūkumi līgumos.

Atbildes uz jautājumiem.

Lūgums  dalībniekiem iesūtīt aktuālos jautājumus iepriekš uz e pastu aija@abkbirojs.lv

 

Semināru vada: Aija Vāciete- praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore, specializācija darba aizsardzības un darba drošības jautājumos.

Strādājusi Valsts darba inspekcijā par Kurzemes reģionālās inspekcijas vadītāju, Būvniecības valsts kontroles birojā par auditori eksperti, nodrošinot sagatavoto administratīvo aktu kontroli, to atbilstību normatīvo aktu prasībām.

Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā LTRK, pašvaldībās un to iestādēs, NVA, komercstruktūrās.  Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām.

Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās, nelaimes gadījumu izmeklēšanas procesos, kā arī citos jautājumus, kas saistīti ar komersanta pienākumiem darba aizsardzības normu ievērošanā uzņēmumā.

 

Semināra maksa:

LTRK biedriem EUR 25.00 + PVN.

Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 40.00 + PVN.

Reģistrācija līdz 20.05. 2022.: jelgava@ltrk.lv

25 Uzņēmumu pēctecība Latvijā - „DATI Group” pieredzes stāsts. Uzņēmuma pieredzes stāsts

Uzņēmumu pēctecība Latvijā - „DATI Group” pieredzes stāsts

 

Mērķa auditorija: uzņēmumu vadītāji, īpašnieki, jaunie speciālisti, kuras vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Vairāk kā 30 gadus kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, briedumu ir sasniegusi pirmā Latvijas uzņēmēju paaudze. Plānojot uzņēmumu turpināšanos, aktuāls kļūst pēctecības jautājums – kā mums turpināties pēc manis? Vai ģimenes iesaistīšana uzņēmuma darbībā var nodrošināt uzņēmuma ilgtermiņa attīstību?

IT infrastruktūras uzņēmuma “DATI Group” vadībā pirms 3 gadiem iesaistījās īpašnieka Alda Gulbja meita Rasa Gulbe. Kopš tā laika uzņēmuma apgrozījums ir audzis par vairāk kā 20%, savukārt peļņa pēdējā gada laikā vien trīskāršojās. Tomēr uzņēmuma attīstīšana, saglabājot ģimenes savstarpējās attiecības, bijusi arī izaicinoša. Atskatīsimies uz apgūto, iesaistot bērnus uzņēmuma darbībā un pieņemot izaicinājumu vadīt uzņēmumu agrā vecumā.

Vebinārā   runāsim par:

 1. Mēs esam “DATI Group”
 2. Iesaistīšanās biznesā vai algots darbs?
 3. Biznesa nodošana nākamajām paaudzēm
 4. Attīstība, saglabājot attiecības
 5. Mēs paši turpināsimies vēl tālāk

Vebināru  vadīs:

Rasa Gulbe, DATI Group valdes locekle

Aldis Gulbis, DATI Group valdes padomnieks

Norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/UPS_250522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

 

 

31 Aktuālie jautājumi par Grāmatvedības likuma piemērošanu. Finanšu diena

 

Aktuālie jautājumi par Grāmatvedības likuma piemērošanu

Vebinārā runāsim par:

1.Vispārīgām prasībām attiecībā uz grāmatvedība kārtošanu

2.Prasībām grāmatvedības attaisnojuma dokumentu un preču piegādes dokumentu noformēšanai un glabāšanai

3.Gada pārskatu un citu pārskatu (saimnieciskās darbības pārskata, slēguma finanšu pārskata u.c) sagatavošanas vispārīgajiem nosacījumiem

4. Grāmatvedības organizācijas dokumentu un grāmatvedības kontroles sistēmas izstrādāšanu

Vebināru vadīs: Daina Kanale, VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas galvenā nodokļu inspektore.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/FD_310522

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.