Pārlekt uz galveno saturu

3 scenāriji, 3 lasījumi un vēl 3 plānošanas viltības

08 3 scenāriji, 3 lasījumi un vēl 3 plānošanas viltības

3 scenāriji, 3 lasījumi un vēl 3 plānošanas viltības

 

Mērķauditorija: Šis vebinārs būs īpaši piemērots vidējo un arī mazāku uzņēmumu vadītājiem, īpašniekiem, vadības komandām. Tomēr atziņas un rīki būs noderīgi gan lielo uzņēmumu pārstāvjiem, gan jaunuzņēmumu attīstītājiem.

Plānošana, kā izrādās, klibo daudzos uzņēmumos un organizācijās. Nelielos un privātos uzņēmumos plānošanai parasti pietrūkst prasmes un laika. Lielajā biznesā ar plānošanu, iespējams, veicas labāk, jo tam ir atvelēti gan cilvēkresursi, gan iedibināti atbilstoši vadības procesi. Tomēr spēja sasniegt nospraustos mērķus un īstenot plānus vienlīdz satrauc gan lielos, gan mazos.

Analītiķi un praktiķi iesaka sekot līdzi strauji mainīgajiem notikumiem tirgū, nozarēs, tuvākās un tālākās ārzemēs un pieņemt drosmīgus lēmumus. Teorētiķi spriež par smalkajām robežām starp stratēģiju, plānošanu un pārmaiņu vadību. Bet kā rīkoties uzņēmējam, uzņēmuma vadītājam vai nelielas komandas līderim?

Šajā vebinārā apskatīsim vairākas pietiekami vienkāršas un arī efektīvas pieejas, kā analizēt, plānot, un pārvaldīt sava uzņēmuma ikdienas darbību un attīstību. Pārrunāsim vairākus piemērus un pieredzi, ko mazie uzņēmumi var pārņemt no lielajiem, un ko lielie var mācīties no mazajiem.

Vebinārā runāsim par to:

  1. Kādas ir dažādas raksturīgas stratēģijas, plānošanas, pārmaiņu vadības pieejas;
  2. Kā veidot kopīgu izpratni vadības grupā par ārējo vidi, uzņēmuma mērķiem, prioritātēm;
  3. Kā panākt, ka stratēģija, kas vadītājam ir prātā vai ir uzrakstīta uz papīra, tiek arī īstenota;
  4. Kā sarežģītā situācijā radīt emocionālu uzrāvienu un neiekrist kritikā un pašpārmetumos;
  5. Būs arī daži aktuāli joki un anekdotes par tēmu. 

Lektors: Māris Millers - organizāciju attīstības projektu vadītājs, vadības konsultants un biznesa treneris ar 25 gadu pieredzi. 10 gadus strādājis kopā ar starptautisku vadības komandu uzņēmumā “Lattelekom”. Pēc tam strādājis ar vairāk nekā 100 Latvijas un Baltijas uzņēmumu vadības komandām. Vadījis mācību un pieredzes apmaiņas seminārus Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Nīderlandē, Francijā un Azerbaidžānā. SIA “MM Studija” īpašnieks un vadītājs, viens no Organizāciju Attīstības Kluba dibinātājiem. 2022. gadā ieguvis Zinātnes doktora grādu (Ph.D.) ekonomikā un uzņēmējdarbībā.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst: 10:00-11:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/LPBS_080622

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.