Pārlekt uz galveno saturu

Power Apps uzvaras gājiens — kā jums tās būtu noderīgas? e-KLUBS

17 Power Apps uzvaras gājiens — kā jums tās būtu noderīgas? e-KLUBS

Power Apps uzvaras gājiens — kā jums tās būtu noderīgas?

 

Mērķa auditorija: Uzņēmuma vadītāji, Personāla vadītāji, kvalitātes vadītāji, biroja vadītājas, grāmatvedības darbinieki

Lietotne Power Apps pēdējā gada laikā ir izraisījusi lielu interesi. Kurš tad ir tas āķis, kas tik ļoti uzrunā un aizrauj lietotājus? Kādiem mērķiem lietotne tiek izmantota? tā atvieglo mūsu dzīvi? Un kā tiek nodrošināta datu aizsardzība? Skaidrs, ka šajā kontekstā noteikti jāpiemin arī par SharePoint risinājumiem un Microsoft Teams nozīmi. Tādā pašā veidā mēs apskatīsim arī visas esošās un jaunieviestās lietotnes, kuras Primend ir radījis un uzstādījis saviem klientiem.

Vebinārā uzzināsit par:

Uzzināsiet par jaunākajām programmatūras izstrādes tendencēm, kā arī reāliem piemēriem, kur uzņēmumi ir digitalizējuši kādu biznesa procesu.

 Piemēru pamatā būs plaši izmantotie Microsoft 365 biznesa rīki, kas lielai daļai dalībnieku visdrīzāk ir jau pieejami.

Vebināru vadīs:

Dace Rostoka – Primend Biznesa attīstības vadītāja. Ar 20 gadu pieredze pārdošanas un mārketinga vadībā starptautiskos uzņēmumos. Ar prieku iesaistos procesu sakārtošanas, mārketinga vadības un stratēģijas jomās, kā arī darbā ar klientu attiecību vadību.

Viviāna Brolīte – Primend SharePoint un Power Platform speciāliste. IT jomā darbojas jau vairāk kā 4 gadus, bet tehnoloģijas interesē kopš mazotnes. Pieredze ir gan strādājot tehniskā atbalsta komandā, gan kā web sistēmu izstrādātājam. Primendā darbojas Microsoft pasaulē un ar SharePoint un PowerApps risinājumiem palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/EK_170622

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.