Pārlekt uz galveno saturu

ABX Terminal, SIA

Mūsu vēsture sākas kopš 2001. gada, kad loģistikas dažādu virzienu speciālisti apvienojās, lai izveidotu pilnīgi jaunu kompāniju – kompāniju, orientētu uz klientu uzdevumu risināšanu.

Katram komandas dalībniekam jau bija uzkrāta solīda darba pieredze loģistikas jomā un izveidojies skaidrs priekšstats par klienta ekspektācijām.

Jau pašā sākumā mēs nospraudām sev ambiciozus mērķus – izveidot kompāniju, kas atšķirtos no citiem šīs nozares uzņēmumiem, sniegtu pakalpojumu klāstu atbilstoši kvalitātes standartu loģistikas jomā stingrām prasībām.

Par vienu no svarīgākiem savas darbības noteikumiem mēs noteicām nodrošināt saviem klientiem iespēju saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus kompleksā.

Līdz ar to tika nolemts veltīt vienādu uzmanību kravu pārvadājumu organizēšanas katram posmam: gan noliktavu un transporta loģistikai, gan muitas noformēšanai un apdrošināšanai.

2010. gadā mēs atvērām savu muitas terminālu Rīgā un nemitīgi pilnveidojam to, aprīkojot ar mūsdienīgām un precīzām iekārtām, un no tā brīža klienti atpazīst mūs zem zīmola „ABX Terminal”.

Pašu muitas termināla atvēršana sniedza mums lielāku neatkarību un ļāva vēl augstāk celt pakalpojumu kvalitāti noliktavu loģistikas jomā.

Gadu gaitā mēs izstrādājām vairākus savas darbības pamatprincipus, kas palīdz mums jebkādā situācijās rast pareizus risinājumus un garantēt servisa augsto kvalitāti:

Nav rezultātu.