Pārlekt uz galveno saturu

LPB Bank, AS

VAIRĀK NEKĀ KLASISKĀ BANKA -
JŪSU E-KOMERCIJAS PARTNERIS

Sinerģējot inovatīvos bankas pakalpojumus, mūsdienīgus IT risinājumus un individuālu apkalpošanu, LBP Bank aicina Jūs izbaudīt profesionālas sadarbības priekšrocības!

Mūsu tehnoloģiskie un finanšu risinājumi dažādu nozaru klientiem nodrošina maksājumu par precēm un pakalpojumiem saņemšanu no jebkuras vietas pasaulē. Mēs piedāvājam e-komercijas pakalpojumu sadarbībā ar Visa un Mastercard, kā arī vēl viena apmaksas veida – Apple Pay integrāciju.

Skaidra izpratne par mūsu klientu biznesu, Bankas profesionāļu komanda un uzticama partnerība ir pamati, kas veicina pastāvīgu LPB Bank attīstību un izaugsmi.
LPB Bank

Noguldiet naudas līdzekļus uz noteiktu termiņu un gūstiet stabilus un garantētus peļņas procentus:
🔸 Procentu likmes: no 1.20% līdz 2.75%
🔸 Termiņš: līdz 5 gadiem
🔸 Minimālā summa: 5 000 EUR

Vairāk👉 https://lpb.lv/terminnoguldijumi/

LPB Bank

⛓️Segregētie bankas konti ļauj FinTech uzņēmumam nodalīt savu klientu naudu no pašu apgrozāmajiem līdzekļiem. FinTech uzņēmums atver segregēto bankas kontu, savukārt banka garantē, ka šajā kontā netiks glabāti bankas vai FinTech uzņēmuma pašu līdzekļi. Šāds kontu sadalījums nodrošina, ka banka nejauc klientu līdzekļus ar savējiem, izmantojot tos pašas bankas saistību izpildei.

Blogs

Lasi LPB Bank blogu un atrodi noderīgus ieteikumus un padomus, kā attīstīt savu biznesu👉 https://lpb.lv/blogs/

LPB Bank

🎤“Viens no svarīgākajiem BaaS pakalpojumiem ir segregētie konti. Saskaņā ar regulatoru prasībām dažādās valstīs klienta kontam jābūt nodalītam no uzņēmuma saimnieciskajiem līdzekļiem. Maksājuma iestāde vienkārši nevarēs saņemt licenci finanšu pakalpojumu sniegšanai, ja tai nebūs segregētu kontu,” komentē bankas Biznesa attīstības departamenta vadītājs Staņislavs Siņakovičs.

Lasiet vairāk👉 https://lpb.lv/news/kas-ir-segregetais-bankas-konts/

LPB Bank

?Ja plānojiet veidot tiešsaistes veikalu WooCommerce, Magento, PrestaShop vai Opencart platformā, tad LPB Bank izstrādātie maksājumu moduļi ir lielisks un ātrs risinājums maksājumu pieņemšanai.

?Starp pieejamajiem maksājumu veidiem ir Mastercard un VISA maksājumu karšu pieņemšana, kā arī Apple Pay integrācija.

?Vairāk par integrācijas moduļiem? https://lpb.lv/integracijas-moduli/

LPB Bank

?LPB Bank ievieš jaunu elektroniskās autentifikācijas rīku fiziskām personām – drošo elektronisko parakstu. Bankas klienti varēs izmantot drošo elektronisko parakstu, lai pieslēgtos Internetbankai, apstiprinātu darījumus un parakstītu elektroniskos dokumentus.

Kādus darījumus iespējams apstiprināt izmantojot drošo elektronisko parakstu?
? apstiprināt maksājumus līdz 15 000 EUR mēnesī;
? apstiprināt LPB Bank adresētos dokumentus un iesniegumus.

LPB Bank

LPB Bank piešķīrusi finansējumu 1,08 milj. eiro apmērā sešstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas celtniecībai Ogrē.?️

Projektu realizē celtniecības uzņēmums SIA Dienvidu celtnieks, kam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze daudzdzīvokļu paneļa māju celtniecībā. Uzņēmums projektus realizējis Rīgā, Liepājā, Ogrē, Salaspilī un citur, tai skaitā sociālo māju būvniecību.

Medoro

Attīstot Bankas e-komercijas tehnoloģiskos risinājumus un sistēmas, LPB Bank turpina pilnveidot e-tirgotāju portāla “Medoro” funkcionalitāti un vizuālo izskatu.

Galvenajā lapā pieejams pavisam jauns risinājums – vadības panelis. Tajā pārskatāmā veidā tiek atspoguļota maksājumu statistika, maksājumu ģeogrāfija, finanšu analīze un cita e-tirgotājam noderīga informācija.

LPB Bank

LPB Bank izsniedz finansējumu 310 000 EUR apmērā Jelgavas tenisa kluba? rekonstrukcijas projektam, kura ietvaros no jauna jau uzbūvēts angārs un četri starptautiskajiem standartiem atbilstoši tenisa korti ar cieto segumu.

?️Jauno objektu būvniecība noslēdzās 2022. gada decembrī, un šobrīd klubs ir gatavs nodrošināt tenisa spēlētājus ar augstām prasībām atbilstošiem kortiem, kas piemēroti arī vietēja un starptautiska mēroga sacensību organizēšanai.