Pārlekt uz galveno saturu

LPB Bank, AS

VAIRĀK NEKĀ KLASISKĀ BANKA -
JŪSU E-KOMERCIJAS PARTNERIS

Sinerģējot inovatīvos bankas pakalpojumus, mūsdienīgus IT risinājumus un individuālu apkalpošanu, LBP Bank aicina Jūs izbaudīt profesionālas sadarbības priekšrocības!

Mūsu tehnoloģiskie un finanšu risinājumi dažādu nozaru klientiem nodrošina maksājumu par precēm un pakalpojumiem saņemšanu no jebkuras vietas pasaulē. Mēs piedāvājam e-komercijas pakalpojumu sadarbībā ar Visa un Mastercard, kā arī vēl viena apmaksas veida – Apple Pay integrāciju.

Skaidra izpratne par mūsu klientu biznesu, Bankas profesionāļu komanda un uzticama partnerība ir pamati, kas veicina pastāvīgu LPB Bank attīstību un izaugsmi.
LPB Bank

🎤"Ar gandarījumu atzīmēšu, ka esam vienkāršojuši autentifikācijas procesu Internetbankā, kā arī nomainījuši dizainu starta lapai. Internetbankas un mobilās lietotnes attīstībai LPB Bank kā digitāla un uz e-komerciju un FinTech klientiem vērsta Banka piešķir kritiski svarīgu nozīmīgumu. Klientu vēlmes ērtākam darbam Internetbankā un mobilā lietotnē tiek pastāvīgi apkopotas, un katru nedēļu darba grupā tiek apspriestas ātrākas implementācijas iespējas."

Vairāk👉 https://bit.ly/LPBBank_internetbanka

LPB Bank

Modernās digitālās mākslas centrā “Digital Art House” tika atklāta pasaulē pirmā romu mākslinieka un dzejnieka Kārļa Rudeviča mazmeitas un pēcteces Ornellas Rudevičas personālizstāde “ART OF GIPSY”. LPB Bank atbalstīja šīs mākslas izstādes atklāšanu un grāmatas "ART OF GIPSY" izdošanu.

Ekspozīcija, kurai nav līdzvērtīgas - tā ir plaša mēroga gleznu kombinācija, kuras iedvesmo ar videoprojekcijām un muzikālo noformējumu.

LPB Bank

🚀Prieks, ka LPB Bank ir lielāko 2021. gada pakalpojumu eksportētāju topā, ierindojoties 27. vietā!

Vairāk lasiet portālā DELFI👉 https://bit.ly/Top50_LPB_2021

LPB Bank

LPB Bank, reaģējot uz LETA 01.06.2022. publikāciju par Bankas iespējām turpināt darbību, apstiprina, ka tā cieši sadarbojas ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) un regulāri, reizi dienā, atskaitās par noguldījumu dinamiku un kopējo finanšu situāciju. Šāda finanšu rādītāju uzraudzība nav nekas neparasts un ir loģisks pasākums, lai laicīgi reaģētu uz iespējamajām izmaiņām. FKTK tiešā uzraudzība nav kāds īpašs uzraudzības režīms, jo FKTK uzrauga tās Latvijas Republikā reģistrētās kredītiestādes, kas nav Eiropas centrālās bankas uzraudzībā.

Art Hotel Roma

Savlaicīga uzņēmuma finansēšana ir svarīgs pamats jebkura biznesa attīstībai.🚀

🏨Ēkas kompleksā Zivju ielā 3, Liepājā, atrodas mākslas galerija “Galerija Romas dārzs”, “Beķereja Roma” un dizaina viesnīca “Art Hotel Roma”, uzsverot tās dziļo un patieso saikni ar mākslas pasauli, ko apliecina tajā apskatāmie pazīstamu latviešu mākslinieku darbi.

💶🤝LPB Bank finansēja vēsturiskas viesnīcas atdzimšanu kopumā vairāk kā 1 miljona EUR apmērā.

Par veiksmīgo sadarbību ar “Art Hotel Roma”👉 https://bit.ly/ArtHotelRoma_lv

LPB Bank

📈🎯2022. gada 1. ceturksnī visi galvenie LPB Bank finanšu rādītāji atspoguļoja stabilu un efektīvu Bankas darbību. Bankas stratēģijas īstenošana, kā arī visas komandas profesionālais darbs ļāva gūt peļņu 1,4 milj. eiro, kas par 61,42% pārsniedz iepriekšējā gada attiecīgajā periodā sasniegto.🚀

LPB Bank

🏨LPB Bank finansējusi vēsturiskas Liepājas viesnīcas Hotel De Roma, bet tagad – Art Hotel Roma atjaunošanu. Banka izsniedza finansējumu kopumā vairāk kā 1 miljona EUR apmērā.💶

BS Holz

LPB Bank ilggadējas sadarbības laikā kopumā ir piešķīrusi klienta kokapstrādes uzņēmumiem SIA “BS-HOLZ” un SIA “GBM” finansējumu vairāk kā 5 miljonu eiro apmērā, ar mērķi modernas un inovatīvas kokapstrādes rūpnīcas izveidei un renovācijai, ražošanas iekārtu iegādei. Tāpat Banka sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži” izsniedz bankas garantiju, lai nodrošinātu stabilas izejvielu piegādes.

LPB Bank

2022. gada 28. aprīlī tika veiktas izmaiņas LPB Bank Padomes sastāvā. LPB Bank Padomi atstājis tās ilggadējs Padomes loceklis Aleksandrs Plotkins. Jefims Gasels tika ievēlēts par jauno Padomes locekli.