Pārlekt uz galveno saturu

Compoe, SIA

Kartona un PET presēšanas iekārtas un serviss.
Orwak hidrauliskās preses.
www.compoe.lv

Mēs esam priecīgi prezentēt COMPOe jauno seju un ceram, ka tā jums šķitīs informatīva un noderīga. Pārlūkojiet vietni un izpētiet jauno saturu www.compoe.lv.
Atklājiet visu Orwak produktu klāstu no mazākajām atkritumu presēm līdz lieljaudas pilnībā automatizētiem risinājumiem.

Orwak Compoe

Ar ORWAK FLEX sērijas iekārtām tiks nodrošināta higiēniska un droša utilizācij jaukta tipa un bīstamajiem atkritumiem, daudzpusīga blīvēšana, kas nodrošina mazāku atkritumu daudzumu un iespēja izveidot speciālus risinājumus specifiskām uzņēmumu vajadzībām.

Compoe Linekdin

Laipni lūgti apmeklēt Compoe lapu Linkedin:

https://www.linkedin.com/company/sia-compoe/

Compoe Oklin

Sadarbībā ar ražotāju Oklin piedāvājam pārtikas atkritumu apstrādes risinājumus dažādiem komerciāliem mērķiem, sākot no restorāniem līdz liela mēroga iestādēm. Izmantojot mikrobu tehnoloģiju, kompostēšanas iekārtas minimizē atkritumu daudzumu līdz pat 90%, samazina apglabāšanas izmaksas un rada barības vielām bagātu, atkārtoti lietojamu galaproduktu.

Compoe Orwak

Orwak laiž klajā lieljaudas modeli 3500, kas ir jauns spēcīgs papildinājums vertikālo presu klāstam. Šī spēcīgā un izturīgā 50 tonnu prese nodrošina efektīvu liela daudzuma iepakojuma materiāla sablīvēšanu augsta blīvuma ķīpās, kas sver līdz 500 kg. Tas ir ideāli piemērots noliktavām un ražošanas nozarēm, un jebkurai citai videi, kur pārstrādājamo materiālu apjoms rada izaicinājumu. 3500 ir aprīkots ar tādām pašām viedajām funkcijām un lietotājam draudzīgu paneli kā Orwak produktu klāsta COMPACT un POWER līnijām. Papildus sakaru pakalpojums Connect ir pieejams arī ORWAK 3500.

Kartona un PET prese

Mūsdienās, kad atkritumu paliek arvien vairāk, izteiktāka kļūst nepieciešamība pēc efektīvas to apsaimniekošanas. COMPOe ir oficiālais Orwak presēšanas iekārtu izplatītājs. Uzņēmuma galvenā misija ir nodrošināt katram klientam piemērotāko risinājumu, kas ļautu efektīvi apsaimniekot atkritumus atkarībā no uzņēmuma specifikas.