Pārlekt uz galveno saturu

Apgūsti ASV tirgu

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK sadarbībā ar American World Services Corporation (AWS) aicina pieteikties uzņēmējus, kuri vēlas apgūt ASV tirgu.

Kas ir LTRK sadarbības partneris?

American World Services Corporation ir Vašingtonā, ASV bāzēts uzņēmums, kurš vairāk nekā 20.gadus palīdz Eiropas uzņēmējiem attīstīt ASV kā eksporta tirgu.

Sadarbības mērķis:

Sadarbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējiem ASV tirgus apgūšanā, kuras ietvaros, izvērtējot katra interesanta produktu vai pakalpojumu, tiks sastādīts potenciālo partneru/klientu saraksts  ASV, izstrādāts “amerikanizēts” mārketinga materiāls, uzrunāti potenciāli sadarbības partneri, organizētas uz rezultātu orientētas B2B tikšanās u.c. nepieciešamās darbības.

Projekta norise:

Katrs projekts un interesents tiks vērtēs atsevišķi, ņemot vērā produkta vai pakalpojumu specifiku, iespējas konkrētajā tirgū, kā arī, uzņēmēju intereses. Sākotnēji izvērtējot produktu vai pakalpojumu tiks izstrādāts plāns ar veicamajiem soļiem, sasniedzamajiem rezultātiem un termiņiem, lai veiksmīgi realizētu projektu.

Nosacījumi:

Projekta izmaksas un citi saistītie jautājumi tiks pārrunāti ar katru uzņēmēju individuāli.

Pieteikšanās:

Sadarbības uzsākšanai ar LTRK un American World Services Corporation, aicinām sazināties ar LTRK kontaktpersonu rakstot uz nauris.lazdans@chamber.lv, iekļaujot informāciju par uzņēmumu un produktu.