Pārlekt uz galveno saturu

Apgūsti Beļģijas tirgu

LTRK sadarbībā ar Masson International Sàrl aicina pieteikties uzņēmējus, kuri vēlas apgūt Beļģijas tirgu.

Kas ir LTRK sadarbības partneris?

Masson International Sàrl  ir uzņēmums, kura galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu uzņēmējiem, kuri vēlas apgūt  Beļģijas tirgu, bet pietrūkst zināšanu vai iespēju atrast pareizo sadarbības partneri.

Sadarbības mērķis:

Sadarbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējiem, kura ietvaros, izvērtējot katra interesanta produktu vai pakalpojumu, tiks sastādīts potenciālo partneru/klientu saraksts Beļģijā, uzrunāti potenciāli sadarbības partneri, organizētas uz rezultātu orientētas B2B tikšanās u.c. nepieciešamās darbības.

Projekta norise:

Katrs projekts un interesents tiks vērtēs atsevišķi, ņemot vērā produkta vai pakalpojumu specifiku, iespējas konkrētajā tirgū, kā arī, uzņēmēju intereses. Sākotnēji izvērtējot produktu vai pakalpojumu tiks izstrādāts plāns ar veicamajiem soļiem, sasniedzamajiem rezultātiem un termiņiem, lai veiksmīgi realizētu projektu.

Nosacījumi:

Projekta izmaksas un citi saistītie jautājumi tiks pārrunāti ar katru uzņēmēju individuāli.

Pieteikšanās:

Sadarbības uzsākšanai ar LTRK un Masson International Sàrl, aicinām sazināties ar LTRK kontaktpersonu rakstot uz nauris.lazdans@chamber.lv, iekļaujot informāciju par uzņēmumu un produktu.