Pārlekt uz galveno saturu

Zviedrija

zviedrija

Jaunas iespējas Zviedrijas tirgū!  LTRK sadarbībā ar Austru Krēsliņu* aicina pieteikties online biznesa misijai Zviedrijā.

Misijas ietvaros pamatojoties uz  dalībnieka  pieprasījumu  tiks piemeklēti 3 potenciālie partneri un tiks organizētas online B2B tikšanās.

Ņemot vērā jaunas biznesa vides realitātes un tendencēs, Zviedrijas uzņēmēji labprāt piedalās attālinātās tikšanās, lai izveidotu pirmo kontaktu.

Online B2B individuālās tikšanās norisināsies novembra beigās, grafiks katram dalībniekam tiks sastādīts individuāli.

 

•Pieteikšanās līdz 23.septembrim: https://ej.uz/Zviedrija_online_2022

•Vietu skaits ierobežots

•Dalības maksa: 1200+PVN

•Iesniedzami materiāli pēc dalības apstiprinājuma: anketa, prezentācija angļu valodā ar informāciju par uzņēmumu, biznesa piedāvājumu Zviedrijas tirgum, produkta attēliem •Ar dalībniekiem norisināsies īsā (līdz 20 min) attālinātā iepazīšanas  tikšanas ar LTRK partneri Zviedrijā Austru Krēsliņu, kur abām pusēm būs iespēja uzdod precizējošus jautājumus par misiju •Visiem dalībniekiem tiks nodrošinātā arī atskaite par paveikto darbu

 

LTRK kontaktpersona: Veronika Šaporenko, veronika.saporenko@ltrl.lv, 29727052.

 

*Austra Krēsliņa ir Zviedrijas tirgus eksperte, kura vairāk nekā 10 gadus vadīja LIAA pārstāvniecību Zviedrijā un palīdzēja simtiem uzņēmumiem atrast potenciālus partnerus, izstrādāt stratēģijas plānus, kā arī veica vairākus tirgus pētījumus. Šobrīd Austra Krēsliņa vada savu uzņēmumu Zviedrijā BALTIC REACH.