Pārlekt uz galveno saturu

Atvērta pieteikšanās LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumam

kurzeme

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa partnerībā ar kompāniju " PricewaterhouseCoopers " (PwC) aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba tiešsaistes pasākumā, kurā notiks diskusija par ekonomikas atveseļošanos pēc Covid-19 pandēmijas negatīvās ietekmes, kas notiks trešdien, 4. augustā no plkst. 14:00 līdz 16:30.

LTRK Kurzemes biznesa kluba diskusijas centrālais temats būs ekonomikas atveseļošanās pēc Covid-19 pandēmijas. Globālajai pandēmijai ir jau vairāk nekā gads, un ekonomika ne  tikai Latvijā, bet pasaulē ieiet atveseļošanās fāzē. Kā situāciju redz un vērtē uzņēmēji? Vai un cik ilgi būtu jāturpina valsts atbalsts? Kādas ekonomikas prognozes un iespējamie scenāriji ir sagaidāmi? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes centīsies rast Biznesa kluba diskusijas dalībnieki – uzņēmēji un publiskā sektora pārstāvji.

Biznesa kluba pasākuma ievadā, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš dalībniekus iepazīstinās ar biznesa vides aktualitātēm. Savukārt Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš uzņēmējus iepazīstinās par atbalsta iespējām uzņēmumiem, Covid-19 pandēmijas negatīvo seku  pārvarēšanai. Tāpat  pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt par Eiropas Savienības (ES) atbalstu 2021.-2027.gada plānošanas periodā, informāciju sniegs Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietnieks Mārtiņš Zemītis.

Tiks arī apskatīts uzņēmējiem aktuālais nodokļu tēmas jautājums. Par Valsts nodokļu politiku, izmaiņām un tās ietekmi uz uzņēmējdarbības attīstību runās SIA "PB Finanses" īpašniece un vadītāja, LTRK Kurzemes reģionālās padomes locekle, Nacionālās stratēģijas padomes locekle Agnese Pastare. PwC Nodokļu nodaļas vecākā konsultante Kristīne Skrastiņa dalībniekus  iepazīstinās ar  informāciju, kā mazināt PVN riskus plānojot darījumu, savukārt PwC Transfertcenu nodaļas vadītāja Tatjana Koncevaja un projektu vadītāja Zane Smutova informēs par aktualitātēm transfertcenu piemērošanā.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs! Reģistrācija atvērta līdz 2.augustam.

Biznesa kluba pasākuma programma: https://www.ltrk.lv/lv/events/2021/08/417

Reģistrācijas saite: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-ventspils/register

Papildu informācija: santa.eizenarma@ltrk.lv | T. 29757233 (Santa)