Pārlekt uz galveno saturu

Līdz 6. septembrim ir iespēja pieteikties LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumam

kurzeme

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba tiešsaistes pasākumā, kurā notiks diskusija par uzņēmēju un sabiedrības sadarbību ar pašvaldību. Tā notiks trešdien, 8. septembrī no plkst. 14:30 līdz 16:30, "Zoom" platformā.

Pasākuma iniciators ir Saldus uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs, SIA “Cannelle Bakery“ līdzīpašnieks Ivars Skrebelis, kurš uzskata, ka uzņēmējiem ir jāveido konstruktīva sadarbība ar pašvaldību. "Tas ir būtisks faktors novada ilgtspējīgai attīstībai. Diemžēl bieži vien sadarbība no pašvaldības puses notiek tikai ķeksīša pēc, lai parādītu sabiedrībai, ka ieklausās tās viedoklī, taču realitātē ir gluži pretēji, " secina uzņēmējs.

"Iedzīvotāju iesaiste pašvaldības darbā var ne tikai veidot iedzīvotājiem draudzīgu vidi, bet arī sekmēt uzņēmējdarbības vides attīstību un veiksmīgu reformas ieviešanu jaunajās administratīvajās teritorijās. Uzņēmēju un sabiedrības iesaiste ir lietderīga ne tikai papildus intelektuālās kapacitātes iegūšanai pašvaldību stratēģiju izstrādē, bet arī veiksmīgas publisko līdzekļu pārvaldības un ieguldīšanas organizēšanai," uzsver LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris, kurš vadīs Kurzemes Biznesa kluba paneļdiskusiju “Uzņēmēju un sabiedrības sadarbība ar pašvaldību”. Tās dalībnieki diskutēs par to, kā uzņēmējus un sabiedrību iesaistīt jauno vietvaru darbā.

Pasākuma laikā “Factris Latvija“ izpilddirektors  Kaspars Barons  dalīsies ar pozitīvo pieredzi sadarbībā ar pašvaldībām finanšu sektorā un ieteikumiem kā to padarīt efektīvāku. Tajā piedalīsies Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Valers,  LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs, biedrības “Mārupes uzņēmēji” pārstāvis Kārlis Bodnieks un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvis.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, tajā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs! Reģistrācija atvērta līdz 6.septembrim.

 

Biznesa kluba pasākuma programma ir pieejama šeit: https://saite.lv/xV4Qk

Reģistrācijas saite: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-saldus/pieteikties

Plašāka informācija: www.ltrk.lv

Papildu informācija: santa.eizenarma@chamber.lv | T. 29757233 (Santa)