Pārlekt uz galveno saturu

26. maijā Ventspilī koncertzālē "Latvija” norisināsies "Kurzemes biznesa forums.

forums

Koncertzālē "Latvija” norisināsies "Kurzemes biznesa forums, kuru organizē Ventspils pilsētas dome sadarbībā ar  Kurzemes plānošanas reģionu un pasākuma organizatoriskajiem partneriem - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Zaļo un viedo Tehnoloģiju klasteri un Ventspils tūrisma informācijas centru.

Kurzemes Biznesa Forums pulcēs uzņēmējus un nozaru ekspertus, lai rastu atbildes uz to kā būt konkurētspējīgiem kā strādāt inovatīvi un veidot, attīstīt biznesu mūsdienu mainīgajos apstākļos. Visas dienas garumā apmeklētajiem būs iespēja uzklausīt dažādu nozaru ekspertus, uzdot tiem jautājumus un mijiedarboties ar biznesa līderiem.

Foruma atklāšana pulksten 11:00 (apmeklētāju ierašanās no 10:30, noslēgums 19:00). Foruma pirmā sadaļa būs Kurzemes biznesa konference, kurā uzstāsies vairāki uzņēmēju vidū zināmi eksperti un runās par inovācijām, eksporta attīstību un pielāgošanos pārmaiņām, pēc pusdienām sekos paneļdiskusijas sadaļa par šobrīd aktuālo enerģētikas nozari un pārmaiņām tajā, savukārt foruma noslēdzošā trešā sadaļa - “Tūrisma restarts” būs veltīta tūrisma atmodināšanai pēc Covid-19 ierobežojumu atcelšanas.

Foruma apmeklētājus sagaida vērtīgas diskusijas, nozaru ekspertu un biznesa līderu uzstāšanās un pieredzes stāsti. Tiks apskatītas tēmas par inovatīvām ražošanas metodēm, eksporta veicināšanu, tūrisma restartu un biznesa darbību jaunajos un izaicināšanos energoresursu tirgus apstākļos. Šie un vēl citi jautājumi raisīs spraigas diskusijas un uzņēmēju zināšanu dueļus.

Neformālas sarunās visas dienas garumā būs iespēja satikt Kurzemes uzņēmējus, pašvaldības pārstāvjus, biznesa ekspertus, kā arī savas un citu nozaru ekspertus.

Foruma norises vieta nav nejauša, dalībniekus pārsteigs un izklaidēs muzikāli priekšnesumi kā arī populāri izklaidētāji.

Plašāka informācija par programmu un dalībniekiem atrodama pasākuma mājas lapā ŠEIT

 

Reģistrācija pasākumam: https://www.mittoevents.com/kurzemes-biznesa-forums/pieteikties

Reģistrēšanās atvērta līdz 24. maijam

Plašāka info par programmu un dalībniekiem atrodama pasākuma mājas lapā: http://www.kurzemesbiznesaforums.lv/