Pārlekt uz galveno saturu

LTRK: saglabājot politisko neitralitāti, savu redzējumu par ekonomikai svarīgiem jautājumiem sniedz dažādu politisko partiju pasākumos

NKK

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība un priekšvēlēšanu laikā dalība politisko partiju pasākumos nenozīmē pietuvinātību kādai no partijām, piekrišanu partiju programmām vai sludināto vērtību atbalstīšanu.

Tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām, politiskās partijas un apvienības aktīvi rīko dažādus kongresus un sanāksmes, kurās tiek aicināti nozaru speciālisti un NVO, lai sniegtu savu viedokli par aktuālo valstī. LTRK saglabājot politisko neitralitāti, savu redzējumu par ekonomikai svarīgiem jautājumiem sniedz dažādu politisko partiju pasākumos, vienlaikus vēršot uzmanību, ka dalība šajos pasākumos nenozīmē pietuvinātību partijām,  atbalstu konkrēto partiju programmām, vērtībām vai citām aktivitātēm.

Jau iepriekš LTRK ziņoja, ka priekšvēlēšanu laikā atsaucas dažādu politisko partiju aicinājumam apmeklēt priekšvēlēšanu pasākumus, piedāvājot savu redzējumu un idejas par ekonomiskajiem procesiem valstī. Šādas tikšanās dod iespēju pievērst nākamo valdības veidotāju uzmanību ekonomikai nozīmīgiem jautājumiem, tādā veidā veicinot Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstību un iedzīvotāju labklājību. Pēc diskusijām ar dažādām partijām un ministru amatu kandidātiem, kā arī iepazīšanos ar partiju programmām, LTRK sniegs savu vērtējumu un rekomendācijas par nākamās valdības mērķiem Latvijas ekonomikas attīstības veicināšanai.