Pārlekt uz galveno saturu

Notiks uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvu pasniegšana 2022

Balva

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Biznesa augstskolu “Turība”, Junior Achievement Latvia un sabiedriskās domas pētījuma centru SKDS ir atjaunojusi iniciatīvu vērtēt Latvijas pašvaldības, nosakot uzņēmumiem draudzīgāko pašvaldību, kas notiks 25. maijā plkst.13:00 – 15:00 SIA “Tet” telpās Rīgā, kā arī tiešraidē LTRK facebook profilā.

Viena no LTRK prioritātēm ir pieejamu publisko pakalpojumu un uz klientu orientētas valsts pārvaldes veicināšana. Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balva palīdz radīt pašvaldību interesi par uzņēmējdarbības attīstību un investīciju piesaistei labvēlīgas vides radīšanu. Balvas tiks pasniegtas trīs augstāk novērtētajiem pretendentiem kategorijās Uzņēmumiem draudzīgākā valstspilsēta 2022 un Uzņēmumiem draudzīgākais novads 2022.

Pasākuma atklāšanā klātesošos uzrunās LTRK Pakalpojumu padomes priekšsēdētāja Daiga Kiopa, bet ar pašvaldību vērtējumu iepazīstināsSKDS direktors Arnis Kaktiņš. Norisināsies arī divas ekspertu diskusijas “Pašvaldību 2022.gada vērtējums - tendences, galvenās atziņas. Ko pilnveidot nākotnē?” un “Pašvaldību pieredzes stāsti - veiksmes/neveiksmes sadarbībā ar uzņēmumiem. Ko uzlabot nākotnē?”. Diskusijās piedalīsies LTRK, Biznesa augstskola “Turība”, Junior Achievement Latvia un Latvijas Pašvaldību savienība, kā arī pašvaldību pārstāvji.