Pārlekt uz galveno saturu

Atvērta pieteikšanās LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumam 5.oktobrī

biznes klaubs

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA “FACTRIS” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā "Kopā ar uzņēmējiem - pašvaldību izaugsmei!", kas notiks 5. oktobrī no plkst. 14:30 līdz 16:30 Saldū.

Reģionu attīstība nav iespējama bez veiksmīgas pašvaldību un uzņēmēju sadarbības. Uzņēmējdarbības vides uzlabošana un uzņēmējiem draudzīgi noteikumi ir priekšnoteikums investīciju piesaistei, jaunu darba vietu un produktu radīšanai, kā arī iedzīvotāju labklājības veicināšanai. Lai diskutētu par uzņēmēju un pašvaldību sadarbību un kopīgajiem mērķiem, LTRK Kurzemes reģiona nodaļa organizē biznesa kluba pasākumu "Kopā ar uzņēmējiem - pašvaldību izaugsmei!", kurā aicināti piedalīties visi uzņēmēji.

LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā uzņēmējus uzrunās LTRK Kurzemes reģiona nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs un Saldus uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs, SIA “Cannelle Bakery” valdes priekšsēdētājs Ivars Skrebelis. Ar prezentāciju par pašreizējo ekonomisko situāciju un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā uzstāsies SIA “FACTRIS” izpilddirektors Kaspars Barons. Diskusijā "Kopā ar uzņēmējiem - pašvaldību izaugsmei!" piedalīsies arī Saldus novada pašvaldības priekšsēdētājs Māris Zusts un pārstāvji no LTRK Kurzemes reģionālās padomes, Saldus uzņēmēju biedrības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, aicināts arī Finanšu ministrijas pārstāvis. Diskusiju vadīs LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktors Jānis Lielpēteris.

Dalība biznesa kluba pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 3. oktobrim plkst.12:00 https://www.mittoevents.com/ltrk-kbk-saldus.

Papildu informācija: santa.eizenarma@ltrk.lv, t. 29757233 (Santa).