Pārlekt uz galveno saturu

Atvērta pieteikšanās LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumam 7. decembrī

kurzeme

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas domi, AAS “BALTA” un AS “Citadele banka” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā "Latvijas ekonomika un uzņēmējdarbības vide – kur esam, uz kurieni dodamies", kas notiks 7. decembrī no plkst. 14:30 līdz 17:00 Liepājā.

Pieaugošās krīzes un mainīgās ekonomikas apstākļos uzņēmējiem īpaši svarīgi ir saprast gan esošās ekonomiskās situācijas izvērtējumu un aktualitātes, gan nākotnes prognozes un iespējas, lai varētu plānot savu uzņēmumu darbību un attīstību. Lai diskutētu par aktualitātēm uzņēmējdarbībā un nākotnes perspektīvām, LTRK Kurzemes reģiona nodaļa organizē Biznesa kluba pasākumu "Latvijas ekonomika un uzņēmējdarbības vide – kur esam, uz kurieni dodamies", kurā aicināti piedalīties visi uzņēmēji.

LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā uzņēmējus uzrunās LTRK Kurzemes reģiona nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs un LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Par Liepājas uzņēmējdarbības vidi stāstīs Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga, ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes aktualitātēm iepazīstinās Liepājas ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētājs Uldis Hmieļevskis, bet par AAS “BALTA” aktualitātēm informēs AAS “BALTA” Rietumlatvijas reģiona pārdošanas vadītājs Jānis Kaudze. Diskusijā "Latvijas ekonomika un uzņēmējdarbības vide – kur esam, uz kurieni dodamies" piedalīsies arī AS “Citadele banka” ekonomists Mārtiņš Āboliņš, un SIA "Primekss" priekšsēdētājs, ekonomists Jānis Ošlejs. Diskusiju vadīs LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktors Jānis Lielpēteris. Pasākumā būs iespēja degustēt Liepājas aktīvo ēdināšanas uzņēmumu SIA "Māras Lācis", “OXO Brasserie" un “Rosemary” produkciju.

Dalība biznesa kluba pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 3. decembrim https://www.mittoevents.com/ltrk-kbk-liepaja/register.

Papildu informācija: santa.eizenarma@ltrk.lv, t. 29757233 (Santa).