Pārlekt uz galveno saturu

Norisināsies LTRK seminārs - diskusija "Jaunuzņēmumi un inovācijas - biznesa katalizators" 13. aprīlī

startup

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) organizē semināru "Jaunuzņēmumi un inovācijas - biznesa katalizators", kurā tiks runāts par dažādiem aspektiem saistībā ar jaunuzņēmumu un inovāciju nozīmi biznesa attīstībā. Pasākums norisināsies 13.aprīlī no plkst.15:00 līdz plkst.17:00, LTRK namā Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā.

Lai informētu uzņēmējus un diskutētu par Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmu, net-zero iespējām inovāciju vidē un globālajām startup tendencēm, tostarp tehnoloģijām un finansējuma piesaisti (fundraisings), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Jaunuzņēmu padome organizē klātienes semināru “Jaunuzņēmumi un inovācijas - biznesa katalizators”, kas uzņēmējiem dos iespēju paplašināt savu redzesloku, rast atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par jaunuzņēmumu lomu Latvijas biznesa vidē, kā arī saņemt jaunas idejas un rekomendācijas uzņēmējdarbības jomā.

Semināra dalībniekus uzrunās LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris, par Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmu stāstīs Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas “Startin.lv” pārstāve Viktorija Martinsone, par tēmu “Family, Friends, Fools and Business Angels” runās “LatBAN” valdes  loceklis Daumants Pabrieža, par deep-tech uzņēmumu industriju stāstīs Commercialization Reactor pārstāvis Anton Adamovitch, par Net-zero iespējām inovāciju vidē informēs Cleantech for Baltics pārstāvis un LTRK Jaunuzņēmumu padomes priekšsēdētājs Imants Martinsons, bet par globālajām startup tendencēm, tehnoloģijām un finansējuma piesaisti runās SIA “Venture Faculty” pārstāvis un LTRK Jaunuzņēmumu padomes loceklis Renats Lokomets.

Semināra noslēgumā diskusija būs ar ekspertiem, kas dalīsies savā pieredzē un sniegs praktiskus ieteikumus jaunuzņēmumu izveidei un veiksmīgai darbībai. Būs iespēja tīkloties arī ar citiem uzņēmējiem un gūt vērtīgu atbalstu savas uzņēmējdarbības attīstībai.

Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti, vietu skaits – ierobežots.

Reģistrācija: https://ej.uz/katalizators1304