Pārlekt uz galveno saturu

Jefims Gasels pievienojas LPB Bank valdei

LPB Bank

No 2023. gada septembra LPB Bank valdes locekļa amatā ir iecelts Jefims Gasels. Kā LPB Bank valdes loceklis Jefims būs atbildīgs par Bankas IT sistēmu uzturēšanu un attīstīšanu, lai veicinātu Bankas digitālo attīstību un efektivitāti.

Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi IT projektu vadībā, Jefims ir pazīstams kā kompetents speciālists savā jomā. Viņš turpina ieņemt vecākā biznesa vadītāja amatu Tartu Universitātē un ir aktīvs dalībnieks EuroHPC superdatoru piekļuves sistēmu pārvaldē. Pirms pievienošanās universitātei, Jefims vadīja hostinga uzņēmumus nano.lv un Makonix Latvijā. Jefims Gasels ir ieguvis augstāko izglītību datorzinātņu specialitātē, absolvējot Latvijas Universitāti.

Šīs izmaiņas LPB Bank valdē apliecina Bankas apņemšanos stiprināt savu digitālo pozīciju un izmantot Jefima Gasela plašās zināšanas un pieredzi IT jomā.

Bankas valdes priekšsēdētāja pienākumus turpina pildīt Roberts Šepfs. Antons Kononovs, Alda Odiņa un Baiba Preise turpina strādāt kā valdes locekļi. Vairāk par LPB Bank vadības komandu lasiet šeit: https://lpb.lv/bankas-vadiba/

Apsveicam Jefimu Gaselu ar pievienošanos Bankas valdei!