Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmēji tiek aicināti pieteikties vērienīgam Centrāl-Baltijas - Azerbaidžānas biznesa forumam

azari

Otrdien, 28. maijā, no plkst. 14:00 līdz 17:00, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Rīgā, norisināsies Centrāl-Baltijas - Azerbaidžānas biznesa forums, ko rīko Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). Forums pulcēs uzņēmējus un amatpersonas no Azerbaidžānas, Latvijas, Igaunijas un Somijas, lai diskutētu par  ekonomiskām saitēm un sadarbības iespējām.

LTRK Eiropas Savienības projektu daļas direktore Līga Sičeva: ” Forums ir nepieciešams, lai stiprinātu ekonomiskās saites starp Centrāl-Baltijas valstīm un Azerbaidžānu. Tas veido platformu tiešām sarunām un darījumu slēgšanai, radot ciešākas saiknes starp uzņēmējiem un veicinot abpusēji izdevīgas sadarbības iespējas. Latvijas, Igaunijas, Somijas un Azerbaidžānas uzņēmumi var gūt nozīmīgu labumu, paplašinot savu darbību ārpus nacionālajām robežām. Forums sniedz uzņēmējiem iespēju iepazīties ar eksporta un investīciju iespējām Azerbaidžānā, kā arī identificēt jaunus tirgus un biznesa partnerus. Šāda veida forumi veicina reģiona starptautisko konkurētspēju, jo tie stiprina ekonomiskās saites un veido labvēlīgu vidi investīcijām.”

Forums veicinās ne tikai ekonomisko, bet arī politisko un kultūras sadarbību starp valstīm. Tā ir iespēja veidot starptautiskus tīklus, kas var radīt ilgtermiņa sadarbību dažādās nozarēs, sākot no tehnoloģijām un izglītības līdz zaļajām tehnoloģijām un inovācijām. Forums sniegs iespēju tā dalībniekiem apmainīties ar zināšanām un pieredzi, uzzināt par labajām praksēm un jaunākajiem sasniegumiem biznesa vadībā, ekonomikas attīstībā un inovācijās.

Forumā piedalīsies Azerbaidžānas delegācija ar vairāk nekā 10 uzņēmumiem, kā arī Azerbaidžānas nozīmīgākā biznesa atbalsta organizācija Caspian Energy Club. Tā būs unikāla iespēja tikties ar potenciālajiem partneriem no Azerbaidžānas, kā arī ar sadarbības partneriem no Igaunijas un Somijas.

Programmā: Citadeles bankas galvenais makroekonomikas analītiķis Baltijas reģionam, Mārtiņš Āboliņš, sniegs ieskatu par ekonomiskajām saitēm starp Azerbaidžānu un Centrālās Baltijas valstīm, piedāvājot dziļāku izpratni par esošajām attiecībām un nākotnes perspektīvām. Tāpat, lai foruma dalībniekiem sniegtu vērtīgu ieskatu par vadības stratēģijām un izaicinājumiem starptautiskā biznesa vidē, notiks diskusija, kuru vadīs FranclinCovey Latvia vadītājs Mārtiņš Martinsons. Būs arī aktuālā informācija par biznesa vidi Azerbaidžānā, kuru prezentēs pārstāvji no Azerbaidžānas.  

Vairāk par PROGRAMMU

Pieteikšanās:

Dalība ir bez maksas, bet ar ierobežotu dalībnieku skaitu, tāpēc aicinām dalību apstiprināt pēc iespējas ātrāk!

Reģistrācija:  https://forms.office.com/e/VuAQ5pMRTQ

 

Forums tiek organizēts projekta LEF Network Azerbaijan ietvaros, kuru finansē Centrāl-Baltijas programma. Projekta mērķis ir attīstīt ICT, izglītības un zaļo tehnoloģiju eksportu uz Azerbaidžānu. Projektu vada Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kopā ar partneriem – Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Satakuntas Universitāti un Caspian Energy Club.