Pārlekt uz galveno saturu

Ikdienas lietišķā “uniforma” – Business Casual stils// Lietišķais dreskods 2.daļa

25 Ikdienas lietišķā “uniforma” – Business Casual stils// Lietišķais dreskods 2.daļa

Ikdienas lietišķā “uniforma” – Business Casual stils// Lietišķais dreskods 2.daļa

“Vai džinsos var iet uz darbu?”, “Kādu somu?”, “Ko darīt ar zeķubiksēm – obligāti vai drīkst ignorēt?” – šie un līdzīgi jautājumi agrāk vai vēlāk sāk uztraukt katru, kurš sāk aizdomāties, kādu iespaidu par sevi atstāj uz ikdienas darba gaitās.

Šis vebinārs tiks veidots kā loģisks turpinājums klausītāju iemīļotai “apģērbs darbam” tēmai. Aizpildīsim robus un viesīsim skaidrību jautājumos, kur klejo daudz mītu – proti, ko lai velk Business Casual stilā. Tas nav tik kanonisks kā Business Best un Business Traditional, kam pievērsāmies pirmajā vebinārā, un tieši tāpēc atstāj brīvu vietu individuālai interpretācijai un pārpratumiem. Un tai pat laikā – tieši Business Casual ir visizplatītākais lietišķais dreskods. Var teikt, ka tā ir darba uniforma lielākai daļai biroja darbinieku.

Runāsim par:
1. Kur satiekas ikdiena ar lietišķumu: “Business Casual” stils un tā vieta visu kažuālo (ikdienas) stilu saimē (smart casual, sport casual u.c.).
2. Kam un kādos apstākļos Business Casual būs īstais biznesa dreskods? Kā zināt, ko vilkt, ja nezinu, kas būs mugurā kolēģim. Lietišķais stils: labāk underdressed (par ikdienišķu) vai overdressed (par konservatīvu)?
3. Business Casual stila formulas: ir varianti!
4. Komplektācijas piemēri vīriešiem un sievietēm. Kam jābūt, bez kā var iztikt?
5. Case study: gribēju kā labāk, bet nevajadzēja. Mācāmies no citu kļūdām.
6. Case study: veiksmīgi Business Casual piemēri Latvijas biznesa vidē.

Dalībnieku ieguvumi: Izpratne par Business Casual stila būtību, spēja stila kodus atpazīt vienību līmenī (krekls Business Casual stilā, apavi Business Casual stilā u.c.).

Vebināra norises laiks: 10.00-11.30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/LPBS_250424  

Vebināru vadīs: Karolīna Baumane, stiliste/ “Visu izšķir stils”/ . Rimi Customer Changemaker Awards 2023 ieguvēja, rakstījusi portālam Delfi/Cālis par stilu un modi. Šobrīd vada lekcijas un meistarklases korporatīvajiem klientiem un sniedz individuālas konsultācijas.