Pārlekt uz galveno saturu

Vadības neiropsiholoģija jeb kā sadarboties ar dažādām personībām. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

05 Vadības neiropsiholoģija jeb kā sadarboties ar dažādām personībām. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Vadības neiropsiholoģija jeb kā sadarboties ar dažādām personībām

 

  Mēdz teikt, ka biznesa veiksmes pamatā ir cilvēki. Precīzāk būtu teikt, ka nevis vienkārši cilvēki, bet pareizie cilvēki un viņiem piemērota komunikācijas, motivācijas un sadarbības formas.

Tik vienkārši, kā “zils”, “zaļš” un “sarkans” arī vārdi “neirozinātne” un “neiropsiholoģija” jau kļuvusi par vienu no biznesa sarunu tēmām.

Labā ziņa, ka arī tik sarežģītas lietas kā cilvēku smadzeņu atšķirības var tikt formulētas vienkāršās sistēmās.

Structogram® jeb Šveices menedžmenta neiropsiholoģijas sistēmas pamatlicējs Rolf W. Schirm pēc sarežģītiem smadzeņu un ģenētikas pētījumiem, pierādīja, ka cilvēka smadzenes sastāv no trim daļām, kuras kontrolē atšķirīgas funkcijas un katram cilvēkam ir sava individuāla, ģenētiski ietekmēta biostruktūra.

Šī metode apkopo jaunākos cilvēku smadzeņu impulsu - neirozinātnes atklājumus un transformē tos vienkāršai pielietošanai biznesā - vadībā, pārdošanā un mārketingā, ko ikdienā izmanto Pasaulē un Latvijā efektīvākajos uzņēmumos, lai rezultātu un procesus vadītu atbilstoši cilvēku uztverei. Tā, iespējams, ir vienkāršākā metode, kā noteikt darbinieku, vadītāju un klientu personības smadzeņu biostruktūru, lai strādātu efektīvāk.

Semināra programma:

  • Jaunākie atklājumi smadzeņu jomā par to ietekmi uz personību rīcību;
  • Kā atpazīt personības ģenētiskos talantus;
  • Atšķirīgu personību uztveres un domāšanas veidi;
  • Kas motivē un demotivē dažādas personības;
  • Kas jādara, lai personība Tevi dzirdētu un sadarbotos;
  • Kas veido barjeras efektīvai sadarbībai.

 

Semināru vada: Gatis Ulinskis Komercizglītības centra (KIC) biznesa konsultants. Šveices IBSA Institut für Biostruktur-Analysen AG licencēts treneris un Structogram Baltic vadītājs, servisa audita kompānijas Dorus valdes priekšsēdētājs.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_050819