Pārlekt uz galveno saturu

Eksporta partneru pārbaude ārvalstīs – Latvijas un starptautiskā pieredze

16 Eksporta partneru pārbaude ārvalstīs – Latvijas un starptautiskā pieredze

Partneru parbaude

Biznesā vienmēr būs vajadzīgi jauni partneri un kompānijas, kas spēs pirkt un pārdot Jūsu pakalpojumus vai preces, taču iegūt jaunu, uzticamu partneri, it īpaši, pandēmijas laikā var būt liels izaicinājums, kas ietver būtiskus riskus.

Mēs visi zinām, ka ir svarīgi rūpīgi izvēlēties savus partnerus, taču bieži vien mēs nepievēršam uzmanību detaļām. Pēc Pwc Global pētījuma “PwC’s Global Economic Crime and Fraud Survey 2020” datiem kopējie krāpšanas zaudējumi sastāda 42 miljardus USD un React-Risk Advisory analītiķi sniedz prognozes, ka krīzes laikā krāpšanu risks proporcionāli nesamazināsies.

Seccredo – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras sadarbības partneris vēlas sniegt atbalstu, daloties Latvijas un pasaules pieredzē, efektīvākai risku vadībai identificējot un mazinot riskus un apdraudējumus, izvēršot uzņēmējdarbību ārvalstīs. Starptautiskās risku vadības konsultāciju uzņēmumu grupas React-Risk Advisory Latvijas, Polijas, Zviedrijas un Tuvo Austrumu biroju vadītāji, prezentēs savu redzējumu un pieredzi ar risku vadību saistītajās tēmās.

Vebinārā runāsim par:

  1. Kā atrast sadarbības partneri ārvalstīs? Dažādu reģionu pieredze – Centrāleiropa, Skandināvija, Tuvie Austrumi, labā prakse.
  2. Kādas darbības ir jāievēro, pirms līguma parakstīšanas vai sadarbības uzsākšanas ar ārvalstnieku?
  3. Kādi ir būtiskākie riski un kā tos efektīvi apzināt, identificēt, izvērtēt un mazināt?
  4. Kā nekļūt par krāpšanas upuri? Ko darīt saskaroties ar krāpšanu vai negodprātīgu partneru rīcību?
  5. Gadījumi no prakses – neveiksmes un veiksmes stāsti un pieredze. Ieguvumi: Pēc vebināra, ikviens dalībnieks spēs efektīvāk pārvaldīt riskus un pasargāt savu kompāniju, kā arī:
  • praktiski pielietot preventīvos mērus, lai bizness ritētu drošāk, kā iepriekš;
  • identificēt un veiksmīgāk vadīt riskantas, nevēlamas situācijas;
  • ātrāk reaģēt krīzes situācijā.

Mērķa auditorija: uzņēmumu vadītāji, iepirkumu speciālisti, importa un eksporta vadītāji.

Vebināra norises laiks: š.g. 16.jūnijs no plkst.13:00 – 16:00.

Vebināra darba valoda: angļu.

Vebināra eksperti:

Mārcis Pumpurs, vecākais konsultants, SIA Seccredo partneris un React-Risk Advisory Ukrainas biroja SecUA vadītājs. Mārcim ir vairāk kā 15 gadu pieredze Risku vadībā un viņš ir bijis starptautiskā risku vadības konsultāciju uzņēmuma Seccredo Baltijas biroja vadītājs. Mārcis ir guvis plašu pieredzi jomās, kas saistītas ar Biznesa izlūkošanu un krīžu vadību. Papildus Komunikācijas zinātnes studijām, ieguvis izglītību tehniskās drošības un krīžu vadības jomās. Kā lektors uzstājies starptautiskās un Latvijas mēroga konferencēs, kas saistītas ar Risku vadību (Risk management) uzņēmējdarbībā.

Bartosz Pastuszka, vadošais partneris React Risk Advisory, Business Security Magazine dibinātājs un redaktors. Gadiem ilgi Bartosz ir strādājis profesionālajās organizācijās kā, sertificēto krāpšanas ekspertu asociācijā (ACFE), Amerikas Rūpniecības drošības starptautiskajā biedrībā (ASIS) un Polijas Licencēto detektīvu asociācijā. Bartosz ir izveidojis un attīstījis kompāniju, ko vēlāk pārpirka leģendārā kompānija Pinkerton, kā arī Pastuzska kungs ir vieslektors Varšavas universitāte. Viņš ir eksperts biznesa izlūkošanas, drošības un biznesa ētikas jomās.

Robin Loft, Zviedrijas React Risk Advisory vadītājs. Robins ir pieredzējis drošības risku vadības speciālists ar akadēmisku pieredzi un vairāk kā desmit gadu pieredzi uzņēmējdarbības risku un drošības konsultāciju jomā. Kā vecākajam padomniekam Robinam ir bijusi iespēja strādāt sniedzot konsultatīvos pakalpojumus biznesa izlūkošanas, risku vadības, drošības un krīžu vadības jautājumos dažādu jomu starptautiskajiem uzņēmumiem un organizācijām. Robina pamata kompetenču un darbības ģeogrāfiskais areāls ir Skandināvija, Eiropa, Tuvie Austrumi un Āfrika.

Reģistrācija: https://ej.uz/partneru_parbaude

Dalības maksa:

  • LTRK biedriem dalība bezmaksas;
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri dalības maksa 25 EUR + PVN

Būsim pateicīgi ja reģistrējoties norādīsiet Jums interesējošos jautājumus.

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.