Pārlekt uz galveno saturu
18 Izcilu Līderu 4 Lomas - praktisks seminārs klātienē

IZCILU LĪDERU 4 LOMAS - PRAKTISKS SEMINĀRS

18. JANVARĪ

13:00-14:30

LTRK UZŅĒMĒJU NAMĀ

Mērķa auditorija: FranklinCovey risinājums ir piemērots vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, kuri saskaras ar izaicinājumiem sasniegt izcilus rezultātus, un vēlas paplašināt savu redzējumu, attīstīt prasmes un iegūt instrumentus, kas ļaus strādāt efektīvāk un gūt panākumus. 

Tēmas aktualitāte:

Kā pasaulē, kura mainās nepieredzētā ātrumā, vadītājiem tikt līdzi laikam un kopā ar savām komandām sasniegt izcilību mainīgajā un straujajā ikdienā? 

Top līmeņa vadītāji atzīst, ka organizācijās šobrīd ir nepieciešami vadītāji, kuri:

  1. Domā plaši un spēj ātri pielāgoties izmaiņām. 
  2. Spēj stratēģiju pārvērst rīcībās.
  3.  Koučo un uzlabo savu darbinieku sniegumu. 

Risinājums Izcilu Līderu 4 Lomas:

Pat visneparedzamākajā laikā ir četras vadītāja lomas, kas ir izšķirošas panākumu gūšanā. Tās ir nozīmīgas, jo vadītāji, kas apzināti vada sevi un savas komandas saskaņā ar šīm lomām, rada efektīvu pamatu sasniegumiem.

Dalībnieku ieguvumi:

Šī semināra dalībnieki gūst priekšstatu par treniņa Izcilu līderu 4 lomas procesu, sagatavošanās, mācību, ieviešanas posmiem un iepazīsies ar dalībnieka materiālu, kāds tiek izmantots treniņa laikā un gūs praktisku treniņa pieredzi, aplūkojot un praktiski apgūstot noderīga instrumenta pielietošanu.

Sesijas dalībnieki aplūkos kompetences, kuras tiek attīstītas treniņa laikā:

  • Komandas līderība: rūpes par komandas dalībniekiem, komandas dalībnieku attīstīšana, komandas veidošana
  • Vadītprasme: cilvēkresursu vadība, apzinātība, konfliktu vadīšana, personīgās enerģijas pārvaldīšana
  • Pārmaiņu vadība: ārējās vides ietekmes apzināšanās, elastība, stratēģiskā domāšana un vīzija
  • Rezultātu sasniegšana: atbildības prasīšana un uzņemšanās, problēmu risināšana, deleģēšana, mērķu uzstādīšana
  •  Pārrunu vadīšana: empātiskā klausīšanās, atgriezeniskā saite, jautājumu uzdošana

DALĪBAS MAKSA:

20 EUR+ PVN LTRK BIEDRIEM

35 EUR + PVN CITIEM INTERESENTIEM

Reģistrācija: https://ej.uz/liderulomas_LTRK
 

Semināru vadīs: Sertificēts FranklinCovey treneris Edgars Pukinsks

Edgars Pukinsks savu profesionālo vadītāja pieredzi ir guvis, esot struktūrvienību vadītāja lomā, kā arī vadot lielāko sporta organizāciju Latvijā - Latvijas Futbola federāciju, kopumā veltot tās attīstībai 15 gadus. Papildus guvis pieredzi gan kā sporta veida treneris, gan lektors, kā arī veicinot Latvijas un Eiropas sporta attīstību starptautiskās organizācijās. Gūtā pieredze un izglītība ļāvusi izprast un iepazīt Eiropas sporta pārvaldes darbības principus, organizāciju stratēģisko un operatīvo vadību, pārmaiņu vadību, komandu veidošanas un vadīšanas principus, kā arī līderu attīstīšanas principus.

Edgars ir apguvis profesionāla kouča (izaugsmes veicinātāja) profesiju Rīgas Koučinga skolā – vadošajā koučinga skolā Latvijā, smeļoties zināšanas un pieredzi starptautiski atzītajā Eriksona Koučinga skolas programmā. Šobrīd Edgars arī ir Starptautiskās koučinga federācijas Latvijā biedrs, kurā iepriekš pildījis viceprezidenta amata pienākumus, turpinot attīstīt koučingu Latvijā.