Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmēju balle 2023

14 Uzņēmēju balle 2023
cabaret

! IEEJAS KARTES PIEEJAMAS VAIRS  TIKAI OTRAJĀ BALKONĀ!

 

Balkonā Nr2 (četrvietīgi galdiņi)

  • Vieta pie galda – 155 EUR/persona
  • Ja pērk galdiņu 4 personām – 140 EUR/persona

 

Gada nogale ir laiks, kad atskatīties uz paveikto, atzīmēt panākumus un pavērt priekškaru jaunajam. Pēc trīs gadu pauzes LTRK atjauno tradīciju “Uzņēmēju balle” un šogad to aicinām atzīmēt koncertuzveduma “Cabaret La Vida” (“Svinam dzīvi”) noskaņās un tēmā, sniedzot iespēju mums atkal satikties, kā arī būt vieniem no pirmajiem, kuri bauda šo jauno uzvedumu.

Mēs Jūs gaidīsim viesmīlīgā, kabarē elegancē ieturētā, viegli un gaumīgi izklaidējošā atmosfērā koncertzālē “Palladium” (Marijas ielā 21, Rīgā) 2023. gada 14. decembrī, plkst.19.00, lai visi kopā ļautos muzikālam baudījumam, sarunām un nesteidzīgai atpūtai no ikdienas.

 

LTRK komanda ir parūpējusies, lai šis vakars būtu brīnišķīgi satikšanās svētki, un tiktu aizvadīts ne tikai kabarē koncertprogrammas ritmos un skaņās, bet Jums patiesi izbaudot gada nogales svētku noskaņu, piedāvāto ēdienu, ko būs iespējams pasūtīt ieejas karšu rezervēšanas brīdī, kas ir iekļauts jau dalības maksā,  dzērienus, ko varēs iegādāties pasākuma norises vietā, papildu aktivitātes un dejas.

Lai Jūs varētu patiesi izbaudīt pasākumu, piedāvājam savlaicīgi iegādāties dalības ieejas kartes pie sešvietīgiem galdiņiem zālē vai četrvietīgiem galdiņiem kādā no balkoniem. Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, aicinām ieejas kartes sev un/vai savai vadības komandai rezervēt savlaicīgi, aizpildot pieteikumu
ŠEIT. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu komanda sazināsies ar Jums.

Apģērbs: black tie

Papildu informācija par “Cabaret La Vida”: koncertiestudējuma pamats ir džeza orķestris “Absence”, kas izpildīs pasaulē zināmas džeza, pop un roka balādes neierastos aranžējumos. Bet dejotāju trupa izrādi bagātinās ar akrobātiskiem un tajā pašā laikā arī ļoti jutekliskiem priekšnesumiem. Savukārt uz mīmu pleciem gulsies atbildība par kabarē raksturīgo komisko pusi. Pirmā Cabaret daļa ir nedaudz nopietnāka un apcerīgāka, taču otrā daļa augošā intensitātē tāds kā zāles kopējais emocionālais “sprādziens”. Izrādes beigās, visticamāk,  liela daļa zāle būs piecēlušies kājās, dejos un būs priecīgi, ka šos mirkļus var baudīt kopā ar citiem.

*****

PASĀKUMA PROGRAMMA:
No plkst. 19.00 ierašanās
Plkst. 20.00 pasākuma atklāšana
Plkst. 20.15 “Cabaret La Vida” 1. daļa
Plkst. 21.15 brīdis kulinārajam baudījumam un spirdzinājumiem
Plkst. 22.00 “Cabaret La Vida” 2. daļa
No plkst. 23.00 līdz 2.00 sarunas un dejas dīdžeja pavadībā

IEEJAS KARTES CENĀ IEKĻAUTS:

Koncertuzvedums, glāze dzirkstošā vīna, servētas vakariņas viesmīļu pavadībā ( kanapē, otrais siltais ēdiens, deserts), foto stūris.

Pēc pasākuma visiem dalībniekiem būs pieejami arī foto un video atskata faili.

 

 

AIZPILDĪT PIETEIKUMA ANKETU

Papildu informācija par pasākuma norisi, ieejas karšu rezervēšanu un iegādi:
Inese Raiba, LTRK Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja, mob. tel.: 26642131, e-pasta adrese:
inese.raiba@ltrk.lv

 

Uz tikšanos svētkos!