Pārlekt uz galveno saturu
24 Cikla 2_vebinārs "KOMERCSABIEDRĪBAS VALDES ADVOKĀTS"
Aldis

VALDE ir uzņēmuma izpildinstitūcija, kas to vada un pārstāv. Tās kompetencē ietilpst teju visi ar attiecīgā uzņēmuma saimniecisko darbību saistītie jautājumi. Daudzās jomās atbildība ir tieši noteikta likumā, bet citos gadījumos – nu, tāpat taču ir skaidrs, kurš “pie visa vainīgs” un “par visu atbildēs”, ja uzņēmumam kaut kas, jebkas neizdosies tā, kā tā (kapitāla daļu) īpašnieki, klienti, sadarbības partneri gribēja vai vismaz cerēja ... Īsāk sakot, valdes locekļa plašais pienākumu loks nozīmē arī augstu atbildības latiņu.

LTRK Vidzemes reģiona nodaļa aicina Jūs piedalīties tiešsaistes divos vebināros par vienu tēmu – “Komercsabiedrības valdes advokāts”, kurā tiks runāts par komercsabiedrības valdes locekļa pienākumiem un par civiltiesisko, administratīvo un krimināltiesisko atbildību, kas valdes loceklim var iestāties par dažādām “novirzēm no normas”.

Abus vebinārus vadīs Aldis ALLIKS, zvērināts advokāts ar teju 30-gadīgu pieredzi gan ikdienas juridiskās palīdzības sniegšanā komercsabiedrībām, gan – jo īpaši – tiesvedībās (t.sk. finanšu un ekonomisko noziegumu lietās).

Vebināru norises laiki ir pieskaņoti “aritmētiski vidējam” pusdienas pārtraukumam, tādējādi dodot iespēju apvienot patīkamo un nepieciešamo ar lietderīgo:

  • Otrais vebinārs  notiks 24.aprīlī plkst. 12:30 – 14:00

Reģistrācija līdz 22.aprīlim: https://forms.gle/kiDw8JhrdbNFD5H17

Vebināru dalībnieku aktīva, interaktīva, proaktīva un reaktīva dalība – obligāta!

Uzdot zvērinātam advokātam Aldim ALLIKAM jautājumus ir iespējams ne vēlāk kā 2 darbadienas pirms katra konkrētā vebināra, nosūtot tos uz e-pasta adresi aAA@alliks.lv.

Dienu pirms semināra uz e-pastu saņemsiet informāciju par pieslēgšanos “ZOOM” platformai.

Papildu informācijai: valmiera@ltrk.lv