Pārlekt uz galveno saturu

Aprīlis

23 Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcas darbnīca
zalais kurrs

Otrdien, 23. aprīlī, no plkst. 13:00 līdz 16:00 aicinām pievienoties trešajai praktiskajai LTRK Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcas darbnīcai LTRK Rīgas birojā Kr. Valdemāra ielā 35. Šīs darbnīcas fokuss tiks vērsts uz Ilgtspējas stratēģisko mērķu noteikšana un īstenošana

Darbnīcā apskatīsim to, kas ir ESG stratēģija, kā šādu stratēģiju izstrādāt un kā un vai ESG stratēģiju iekļaut uzņēmuma kopējā stratēģijā. Būtiska stratēģijas komponente ir tieši mērķi, tāpēc svarīgi ir saprast, kā uzstādīt ESG mērķus, kā tiem sekot līdzi un kāpēc šiem mērķiem būtu jāseko līdzi. Papildus parunāsim arī par to, kuram būtu jāuzņemas atbildība par stratēģijas izstrādi, kā arī to, vai ESG mērķiem, līdzīgi kā finanšu mērķiem, būtu jābūt saistītiem ar bonusu sistēmām. 

Darbnīcu vadīs PwC Latvija Ilgtspējas pakalpojumu vadītāja Maija Orbidāne, kas piedalījusies daudzu uzņēmumu ilgtspējas pārskatu veidošanā un ir viena no zinošākajiem ekspertiem šajā jomā Latvijā. Ekspertes vadībā norisinājās arī pirmās divas šīs sezonas zaļā kursa domnīcas darbnīcas.

Dalība ir bezmaksas ar iepriekšēju reģistrāciju: https://ieej.lv/zalais_kurss_23_04

Jautājumiem: inese.raiba@ltrk.lv