Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

SIA EKLEKTIKA piedāvā LTRK biedriem 15% atlaidi ierāmēšanas pakalpojumiem. Ierāmēsim gleznas, fotogrāfijas, spoguļus, dizaina priekšmetus un jebkuru jūsu ideju. Piedāvājums spēkā līdz jūlija beigām.

Darba laiks: P.-C. 10:00-19:00, Pk. no 10:00-17:00, Se. iepriekš vienojoties ( mob. 25155160)

Kontaktinformācija: siaeklektika@gmail.com vai mob. 25155160.

Adrese: Pērses iela 14, Rīga (pagrabiņā)

Mēs piedāvājam trīs bezkontakta roku dezinfekcijas stendu modeļus.
- Visām ierīcēm ir dezinfekcijas šķidruma tvertne ar tilpumu 5 litri.
- Viena izsmidzināšanas deva - 0,4 ml.
- Viena pilna tvertnes piepildīšana ir pietiekama 12 500 darbībām, kas ir ļoti ekonomisks risinājums.

Piedāvājam izvēlētā modeļa dezinfektoru piegādāt uz Jūsu telpām uz bezmaksas testa periodu 2-3 darba dienas, bez papildus saistībām Jūsu pusei.

https://www.robospray.lv
ag@baltexpo.lv
29297240

Uzņēmuma izaugsmei mūsdienās nevajadzētu vienādoties ar kredītsaistībām. Biznesa attīstībai ar vien pieejamāki kļūst dažāda veida alternatīvā finansējuma risinājumi, kas neprasa ķīlu un nerada kredītslogu. Faktorings jeb izrakstīto rēķinu finansēšana ir viens no tiem.

Tas darbojas pavisam vienkārši – Jūs izrakstāt rēķinu savam klientam par sniegto preci vai pakalpojumu, iesniedzat rēķinu Factris, un mēs piešķiram finansējumu rēķina summas apmērā. Savukārt, rēķina apmaksas kontrole un atbildība pāriet uz mūsu pleciem, kamēr Jūs bez raizēm attīstāt savu biznesu.

15% atlaide LTRK biedriem visa veida drukas darbiem. Digitālajai un ofseta drukai, sietspiedei. Vizītkartēm, ielūgumiem, galda kartēm, dāvanu kartēm, flajeriem (skrejlapām), uzlīmēm, etiķetēm, apsveikuma kartiņām, katalogiem, žurnāliem, grāmatām, kalendāriem, plakātiem, ēdienkartēm. Lielformāta drukai, kanvām, plakātiem, baneriem (ar gredzeniem), roll-up baneriem.
www.dvdizains.com
dvdizains@gmail.com

Slēdzot ilgtermiņa grāmatvedības pakalpojumu līgumu piemērojama 50% par pirmo ceturksni.

Kontaktinformācija: T. 67283550, info@eurobiz.lv, https://www.eurobiz.lv/gramatvedibas-pakalpojumi/

LTRK biedriem piedāvājam 20% atlaidi NILLTFN iekšējās kontroles sistēmas politikai komplektā ar veidlapu un rīkojumu paraugiem un konsultāciju NILLTFN prasību izpildei.

Kontaktinformācija: 67283550, info@eurobiz.lv, https://www.eurobiz.lv/nilltfn-ieksejas-kontroles-sistema/

Datu dublēšanas pakalpojuma uzraudzība un administrēšana izmaksā 100 EUR, LTRK biedriem - 50% *
* Cena norādīta BEZ PVN par datu dublēšanas pakalpojuma uzraudzību un administrēšanu vienam nomniekam. Datu atgūšana no dublētas kopijas, VEEAM licences un datu krātuve par papildu samaksu. Piedāvājums spēkā līdz 31/08/2021

Piesaki back up pakalpojumu tagad! Raksti info@primend.lv vai piesaki mājas lapā https://www.primend.lv/kontakti/

Arvien biežāk mūsdienu interjerā telpu un tirdzniecības centru sienu dekorēšanai tiek izmantoti sienu paneļi, kurus var izgatavot no dažādiem materiāliem (laminētas skaidu plāksnes, emaljēta MDF, finiera vai masīvkoka, plastikāta, mākslīgā akmens, stikls, nerūsējošais tērauds) brīvi kombinējot un izmantojot dažādus savienošanas elementus un dekoratīvos profilus. Tas ļauj dizaineriem izveidot ekskluzīvu interjeru jebkurā stilā.

Svaigi grauzdēta kafija no visas pasaules! Apmeklē mūsu mājaslapu par jaunākajām aktualitātēm un piedāvājumiem, vai apmeklē mūsu veikalus/kafejnīcas tirdzniecības centrā "SĀGA" un "Via Jūrmala outlet village".

• Jūsu biznesā ir pienācis brīdis, kad nepieciešams realizēt jaunus projektus, sagatavot un novērtēt finanšu plānus, piesaistīt finansējumu.
• Jums nepieciešama biznesa restrukturizācija un darba procesu efektivitātes uzlabošana vai arī Jūs vēlaties gūt pārliecību, ka esošie biznesa pārvaldes procesi ir joprojām efektīvi.

Visiem LTRK biedriem piedāvājam pirmo konsultāciju bez maksas.

Mēs priecāsimies par pirmo un katru tai sekojošo sarunu, kas turpināsies ar mūsu ilgstošu sadarbību!