Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2022. gada 20. jūlijā. Lūdzam pieteikties konsultācijai pa tālruni 67324695 vai e-pastu petpat@petpat.lv.

Webchanger ir neliels, bet ar efektīvām darba metodēm strādājošs web izstrādes uzņēmums, kas orientējas uz ātru un precīzu klienta prasību izpildi par konkurētspējīgu cenu.

15 gadu pieredze dažādu nozaru un dažādu tipu mājas lapu un web risinājumu izstrādē, sistēmanalīzē, testēšanā un projektu vadībā, tai skaitā arī pasūtītāja pusē.

Komunikācija ar mums ir vienkārša - klientam nav jāprot IT terminoloģija vai jābūt tehniski domājošai personai, lai ar mums sarunātos.

Zināšanas ir mūsu bagātība, tāpēc piedāvājam 8 dažādas apmācības ar uzņēmēdarbību saistītās tēmas privātpersonām grupās vai individuāli un uzņēmumiem. Mērķis ir sniegt prasmes un zināšanas, kuras noderēs gan personīgā izaugsmē, gan uzņēmuma attīstībā.

50% ATLAIDE grāmatvedības pakalpojumiem pirmajiem 2 mēnešiem, noslēdzot sadarbības līgumu

BEZMAKSAS konsultācijas klientiem

LTRK biedriem iepazīšanās cena koučingam. viens mēnesis (4x60min sesijas) 200 EUR.

Lai izmantotu piedāvājumu, piesakies bezmaksas ievadsesijai (30min), kurā iepazīsimies un pārrunāsim vēlamo rezultātu no koučinga: https://calendly.com/elina-valdmane/30min

Piedāvājam juridiskos pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām, t.sk. ilgtermiņa sadarbību, no konkrēta jautājuma risināšanas līdz uzņēmumu juridiskai apkalpošanai. Gatavojam juridiskos dokumentus, pārstāvam personas gan tiesā, gan valsts un pašvaldību iestādēs, gan sarunās ar citām fiziskām un juridiskām personām.
Mūsu priekšrocības atšķirībā no citiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem:
1. mums ir liela pieredze darbā valsts un pašvaldību iestādēs, privātajos uzņēmumos, politiskajās partijās un nevalstiskajās organizācijās;

Jūsu Facebook reklāmas konta un stratēģijas audits, vadoties pēc 8 izaugsmes punktiem. Uzzināsiet, kā ar Facebook reklāmu piesaistīt reālus klientus, kas būs gatavi pirkt Jūsu pakalpojumus.

Mēs zinam un ikdienā pārvaldam vairāk kā 10 instrumentus, kas palielina Facebook & Instagram maksas reklāmas investīciju atdevi.

Tekstu tulkojumi ar mūža garantiju.

Tulkojumu birojs SIA "LMI Translations" piedāvā LTRK biedriem tekstu tulkojumu izstrādi ar 10% iepazīšanās atlaidi.

Specializācija: jurisprudence un finanses; tehnoloģijas, ražošana un elektronikas preces; medicīna, kā arī IT.

Jaunajiem klientiem 10% atlaide pirmajam pasūtījumam.

Sūtot pieprasījumu norādiet kodu: Biedrs – Biedram.

Piedāvājuma termiņš: beztermiņa.

Kontaktinformācija: info@lmi.lv l 26011192 l 67275623 l www.lmi.lv

SIA "Business support services" kā AAS "Baltkrievijas universālās preču biržas" oficiālais pārstāvis Latvijā un pirmais šīs Biržas akreditētais brokers ES sniedz Latvijas un citu valstu uzņēmumiem pakalpojumus, kas saistīti ar preču importu/eksportu no/ uz Baltkrieviju.
Kontaktiem: +37122025857, e-pasts: andris.s@bizservices.lv

SIA Izdevniecība Rīgas Viļņi piedāvā abonēt žurnālus un laikrakstus par īpaši izdevīgu cenu.
Piedāvājumu klāsts piemērots plašai auditorijai un var būt lieliska dāvana Jūsu darbiniekiem, kolēģiem vai sadarbības partneriem. Dāvana, par kuru būs prieks visu gadu!

Līdz 40% atlaide: Rīgas Viļņi, Laimīgā Programma, Kas Jauns, Открыто, Patiesā dzīve, Pastaiga, Tautas Veselības Avīze.

Līdz 30% atlaide: Kas Jauns Avīze, KO ĀRSTI TEV NESTĀSTA, 100 Labi padomi.

Līdz 10% atlaide: OK!, Pastaiga.ru, Likums un Taisnība, 9VĪRI, KĀTN.RU