Pārlekt uz galveno saturu

INDIVIDUĀLIE EKSPORTA PROJEKTI

Apgūsti Ķīnas tirgu

LTRK sadarbībā ar Baltic China Connected Sigitas Trukšānes vadībā aicina pieteikties individuāliem online B2B projektiem, kuru mērķis ir atrast pārbaudītus potenciālus partnerus Ķīnas tirgū.

 

Apgūsti Saūda Arābijas tirgu

LTRK sadarbībā arī Arābu Latvijas Tirdzniecības kameru aicina pieteikties biznesa vizītei uz Saūda Arābiju ar mērķi apzināt šī eksporta tirgus nianses un veidot jaunus biznesa kontaktus Latvijas uzņēmumu veiksmīgai virzībai šīs valsts tirgū.

Apgūsti Norvēģijas tirgu

LTRK sadarbībā ar SIA Rex Holding, Kaspara Niedola vadībā aicina pieteikties individuāliem eksporta projektiem, kuru mērķis ir virzīt uzņēmuma produktu vai pakalpojumu Norvēģijas tirgū.

 

Apgūsti Somijas tirgu

LTRK sadarbībā ar Somijas partneri  Kauss agency aicina pieteikties individuāliem eksporta projektiem, kuru mērķis ir virzīt uzņēmuma produktu vai pakalpojumu Somijas tirgū.

 

Apgūsti ASV tirgu

Sadarbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējiem, kura ietvaros, izvērtējot katra interesanta produktu vai pakalpojumu, tiks sastādīts potenciālo partneru/klientu saraksts ASV, uzrunāti potenciāli sadarbības partneri, organizētas uz rezultātu orientētas B2B tikšanās u.c. nepieciešamās darbības.

Apgūsti Beļģijas tirgu

Sadarbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējiem, kura ietvaros, izvērtējot katra interesanta produktu vai pakalpojumu, tiks sastādīts potenciālo partneru/klientu saraksts Beļģijā, uzrunāti potenciāli sadarbības partneri, organizētas uz rezultātu orientētas B2B tikšanās u.c. nepieciešamās darbības.

Apgūsti Francijas tirgu

Sadarbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējiem, kura ietvaros, izvērtējot katra interesanta produktu vai pakalpojumu, tiks sastādīts potenciālo partneru/klientu saraksts Francijā, uzrunāti potenciāli sadarbības partneri, organizētas uz rezultātu orientētas B2B tikšanās u.c. nepieciešamās darbības.

Apgūsti Šveices tirgu

Sadarbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējiem, kura ietvaros, izvērtējot katra interesanta produktu vai pakalpojumu, tiks sastādīts potenciālo partneru/klientu saraksts Šveicē, uzrunāti potenciāli sadarbības partneri, organizētas uz rezultātu orientētas B2B tikšanās u.c. nepieciešamās darbības.

Apgūsti Arābu tirgu

LTRK sadarbībā ar Arābu Latvijas tirdzniecības kameru aicina pieteikties uzņēmējus, kuri vēlas apgūt Arābu pasaules tirgu. Katrs projekts un interesents tiks vērtēs atsevišķi, ņemot vērā produkta vai pakalpojumu specifiku, iespējas konkrētajā tirgū, kā arī, uzņēmēju intereses. Pieteikties tiek aicināti arī start-up uzņēmēji.