Pārlekt uz galveno saturu

Maijs

08 Seminārs "Ceļš uz Saūdu Arābiju"

Gateway to Saudi Arabia

Seminārs "Ceļš uz Saūdu Arābiju"

8.maijā plkst. 15.00 - 17.00

LTRK uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā

Darba valoda: angļu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Arābu Latvijas Tirdzniecības kameru (ALTK) aicina uzņēmējus uz semināru “Ceļš uz Saūdu Arābiju”, kurš notiks 8.maijā plkst. 15.00, LTRK namā (Rīgā, Kr.Valdemāra 35).

Seminārā tiks sniegta informācija par aktuālajām tirdzniecības un investīciju iespējām starp Latviju un Saūda Arābiju, izceļot būtiskos aspektus uzņēmējdarbības veikšanai Saūda Arābijā. Pieredzē dalīsies arī Latvijas uzņēmumu pārstāvji.

Dalības nosacījumi: bezmaksas
Darba valoda: angļu
Reģistrācija līdz 6.martam: https://ej.uz/KSA_08_05_2024

 
Kontaktpersona: Natālija Juškova, LTRK Ārlietu direktora vietniece, natalija.juskova@ltrk.lv

15 Zemgales uzņēmēju forums

Maijā gaidāms vērienīgs Zemgales mēroga uzņēmēju forums

Šopavasar – 15. maijā Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri un foruma lieldraugu tehnoloģiju uzņēmumu Tilde pulcina uzņēmējus un aicina ikvienu interesentu dalībai Zemgales uzņēmēju forumā 2024, kas vērsīs uzmanību gan uz kiberdrošības un mākslīgā intelekta nozīmi uzņēmējdarbības jomā, digitālajām inovācijām biznesa attīstībai, gan citām būtiskām tēmām foruma sauklim -  “Drošs lidojums nākotnei”. Atbilstoši šim sauklim kā foruma norises vieta izvēlēts industriālais parks Glūdas pagastā - “Nākotnes parks”.

Skaidrojot Zemgales uzņēmēju foruma tēmas izvēli, Jelgavas novada pašvaldības Tūrisma un uzņēmējdarbības nodaļas vadītāja Ilze Matusa norāda: “Digitalizācijas tehnoloģijas ir kļuvušas par vienu no nozīmīgākajiem sabiedrības un tautsaimniecības attīstības virzītājspēkiem. Lai veicinātu ekonomisko izaugsmi un konkurētspēju, uzņēmumiem jāsekmē digitalizācija, ieguldot tehnoloģiskos risinājumos un inovācijās, kā arī veicot izmaiņas ražošanas procesos. Forumā, kas pulcēs uzņēmējus ne vien no Jelgavas novada, bet visas Zemgales, uzmanība tiks pievērsta arī tēmai kiberdrošība. Šī būs iespēja interesentiem kopā apspriest populārākos mītus, kas attiecas uz digitalizāciju un kiberdrošību, gūt padomus uzņēmumu procesu efektivitātei, izmantojot mūsdienīgus digitālus risinājumus/automatizējot procesus. Aicinām uzņēmējus izmantot šo iespēju!”

Zemgales uzņēmēju forums notiks 2024. gada 15. maijā piedzīvojumu un iedvesmas vietā “Nākotnes parks” (Glūdas pagastā), kur piedzīvojumi mijas ar mierīgu atpūtu un industriālais veiksmīgi apvienots ar dabu.   Vietu bagātina teritorijā esošās “Milzu!” un “Dabas dots” ekoloģisko produktu ražotnes un helikopteru lidlauks “Future Wings” ar saukli “Drošs lidojums nākotnē”. Tieši helikopteru angārs pārtaps par foruma norises vietu.

Iecerēts, ka forums notiks trīs daļās. Pirmā daļa būs veltīta šī brīža aktuālām tēmām - kiberdrošība un mākslīgā intelekta izmantošanas iespējas. Vieslektoru vidū gaidāmi dažādi eksperti, kuru vērtējumā ieklausās gan Latvijas, gan ārvalstu mediju pārstāvji. Savukārt valodas tehnoloģiju uzņēmums Tilde runās par mākslīgā intelekta valodas tehnoloģiju attīstību Latvijā, kā arī par pavisam praktiskiem rīkiem, kas var noderēt ikvienam uzņēmumam. Arī otrās daļa tēmā – Digitalizācija Latvijā ar viedokli dalīsies pārstāvji no vairākām institūcijām – Latvijas Digitālais akselerators, Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija, Altum un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Savukārt trešajā daļā paredzēts nodrošināt vairākus pieredzes stāstus un diskusiju paneli.

“Pašlaik foruma programma vēl ir izstrādes procesā un vienlaikus tiek gaidītas atbildes no dažādiem ekspertiem par viņu dalību pasākumā. Bet jau zinām, ka vēlamies forumā pulcēt ikvienu Zemgales uzņēmēju. Digitalizācija potenciāli var būtiski uzlabot uzņēmumu darbības efektivitāti un radīt jaunas biznesa iespējas. Tomēr tās ieviešanā uzņēmumi saskaras ar būtiskiem izaicinājumiem, kas ietver izpratnes trūkumu par digitalizācijas iespējām, vajadzīgās informācijas nepieejamību un resursu trūkumu,” skaidro I. Matusa.

Forumā interesentiem būs iespēja debatēt par Eiropas Savienības piedāvāto finansējumu un atbalsta rīkiem digitalizācijas attīstībai uzņēmumos, Altum atbalsta programmām uzņēmumu digitalizācijas veicināšanai un Latvijas investīciju attīstības aģentūras atbalsta programmu procesu digitalizāciju. Vienlaikus ar digitalizācijas un inovāciju ieviešanas pieredzi dalīsies dažādi uzņēmumu pārstāvji. Tāpat semināra dalībniekiem būs nodrošināta iespēja no ekspertiem gūt pieredzi mākslīgā intelekta balstītu risinājumu ieviešanā savā uzņēmumā.

Piedalīties forumā aicināts ikviens interesents. Jau aprīlī būs pieejama foruma mājaslapa  www.zemgalesforums.lv, kurā būs informācija par izvēlētajiem ekspertiem, tēmu nosaukumiem, laikiem, kā arī pieejama pieteikšanās reģistrācijas forma.

24 Praktisks treniņu cikls "Prezentēšana un publiska uzstāšanās lietišķajā saskarsmē".

Praktisks treniņu cikls "Prezentēšana un publiska uzstāšanās lietišķajā saskarsmē".

LTRK aicina ikvienu interesentu pieteikties praktiskajam apmācību ciklam, kura ietvaros norisināsies piesātinātas nodarbības, kurās no teorijas ir tikai nepieciešamā esence. Lekcijas tās nebūs! Pārējais – profesionāli organizēta praktizēšanās komunikācijas prasmju pacelšanai nākamjā līmenī. Lai kurā līmenī tu šobrīd būtu, jo pieeja ir tāda, ka mācāmies kā grupa, bet iegūstam kā indivīds. Starp citu – brīdinām – mājas darbi būs uz katru reizi, arī uz pirmo nodarbību.
Ja savā darbā mijiedarbojies ar cilvēkiem, tu esi ietekmēšanas biznesā, neatkarīgi no jomas, kurā darbojies.
Kas ir publiska runa tavā dzīvē?🎬
 •  Publiska runa ir brīdī, kad piezvani klientam.📲
 •  Publiska runa ir kolēģu sapulcē.🎙️
 •  Publiska runa ir uzstāšanās 200 cilvēku konferencē.📷
 • Kādā līmenī ir tava publiskā runa?👀
Attīsti savas publiskās runas prasmes intensīvā un praktiskā treniņu ciklā!👇🏽
TRENIŅU NORISES DATUMI:  četras piektdienas- 24/05/2024; 31/05/2024; 07/06/2024; 14/06/2024

ŠIE PRAKTISKIE TRENIŅI:
🔍  palīdzēs attīstīt augstāku pašapziņu
🔍  vairos pārliecinātību
🔍  dos prasmes radīt kontaktu ar auditoriju un noturēt uzmanību
🔍  sniegs zināšanas par efektīviem treniņu paņēmieniem un stresa pārvarēšanas stratēģijām
PROGRAMMĀ:
✔️prezentēšanas pamati, labas prezentācijas “recepte”
✔️trenēšanās paņēmieni, gatavošanās veidi un paškontroles mehānismi
✔️pārliecinātības nozīme un tās avoti
✔️auditorijas analīze un mijiedarbība ar to visas sarunas vai uzrunas laikā
✔️balss kā ietekmes instruments (runas melodija, tembrs, dikcija u.c.)
✔️pirmais iespaids un tā loma – tēls, ķermeņa valoda – labā prakse
✔️ slaidu veidošanas principi, mijiedarbība ar dažādiem medijiem uzrunas laikā
✔️improvizācija

🗓️PIETEIKŠANĀS: https://ej.uz/treninucikls_LTRK 

🎤TRENIŅUS VADĪS: OSKARS PRIEDE lietišķās komunikācijas treneris. Oskars vada treniņus uzņēmumos, piemēram, ABB, Bite, Accenture, Latvenergo, Rimi, LMT, CircleK, PwC, Printify, Eversheds Sutherland Bitāns, Cube, Elva un citos. Viņš interesējas par veiksmīgas publiskās uzstāšanās faktoriem, kā arī jaunākajām tendencēm prezentāciju sagatavošanā un iespaida radīšanā. Oskars rūpīgi analizē oratorus un palīdz dalībniekiem uzlabot savas publiskās runas prasmes.
Oskara vadītie treniņi ir raksturojami ar:
 • praktisku pieeju🔗
 • pielietojamu atgriezenisko saiti🤝🏻
 • noderīgām metodēm📚
 • pozitīvu un aizraujošu atmosfēru🤩
💸DALĪBAS MAKSA:
 • LTRK BIEDRIEM 400 EUR + PVN
 • CITIEM INTERESENTIEM 485 EUR + PVN
🤩👉🏼Atsauksmes par Oskara vadītajiem treniņiem vari iepazīt te: https://ej.uz/treninuatsauksmes   

 

💻Papildus informācija: paula.rossinska@ltrk.lv

 

27 Praktiskā darbnīca - Darbojies ar klientu datiem kā īsts pārdošanas guru – veido rezultātu pārskatus un veikli apstrādā datus

Praktiskā darbnīca

Darbojies ar klientu datiem kā īsts pārdošanas guru – veido rezultātu pārskatus un veikli apstrādā datus

27. maijā 13.00 - 16.00

LTRK uzņēmēju namā (Kr.Valdemāra 35, Rīgā)

Klientu pārvaldības risinājums jeb CRM ir katram pārdevējam pazīstams rīks un labā roka ikdienas darba pienākumos. Jo precīzāk uzskaitīsim informāciju, kas saistīta ar potenciālo klientu vai klientu, jo skaidrāk varēsim prognozēt pārdošanas rezultātus un pieņemt lēmumus saistībā uz pārdošanas aktivitātēm. Jo profesionālāk komunicēsim ar klientu, jo attiecības būs virzītas ilgtermiņā un vērtas uz pārdošanas rezultātu kāpināšanu.

Darbnīcā:

 1. Iepazīšanās ar Dynamics 365 Sales funkcionalitāti un kādas priekšrocības tas dod pārdošanas un mārketinga profesionāļiem?
 2. Kā CRM sistēmā izveidot jauna klienta kartīti?
 3. Kā CRM sistēmā izveidot Lead, Opportunity, Quote?
 4. Kā darboties ar klientu datiem, kā tos organizēt pārskatāmi un viegli analizējami?
 5. Kā var izveidot savu rezultātu pārskatu jeb dashboard, kas ir palīgs ikdienas rezultātu monitorēšanā?
 6. Integrācijas ar citiem MS produktiem – MS Teams, OneNote, Outlook, Sharepoint

Dalības maksa:

 • 45 EUR+PVN LTRK biedriem
 • 60 EUR+PVN citiem interesentiem

! Katram dalībniekam (vai no viena uzņēmuma vismaz 1 dators) jābūt uzliktam Dynamics 365 Sales Trial. To var iegūt te: https://dynamics.microsoft.com/en-us/dynamics-365-free-trial/. Darbnīcas laikā strādāsim šajā platformā.

Reģistrācija: https://ej.uz/salesdarbnica

Darbnīcu vadīs: Jekaterina Vanaga – ELVA Korporatīvo risinājumu nodaļas konsultante, kura ikdienā palīdz uzņēmuma Virši pārdošanas kampaņu veidošanā sistēmā Dynamics 365 Sales. Te arī ieskats, kurā Virši pārdošanas nodaļas vadītājs dalās pieredzē par šo risinājumu https://youtu.be/sZxUMLHpBGE

 

 

29 Aicinām pieteikties tekstila nozares uzņēmumiem online B2B pasākumam “Textile Connect 2024”
Textile Connect

 

Aicinām pieteikties tekstila nozares uzņēmumiem online B2B pasākumam “Textile Connect 2024”


Textile Connect 2024 ir tiešsaistes platformā organizēts B2B pasākums, kas notiek piekto gadu pēc kārtas un tājā piedalījušies gandrīz 2000 tekstilrūpniecības uzņēmumu un dizaineru no visas pasaules, kura laikā ir noslēgti daudz starprautiski sadarbības līgumi. Pasākuma laikā iespējams meklēt sadarbības partnerus ražošanā, tekstila materiālu ražotājus vai izplatītājus, tekstila materiālu pakalpojuma sniedzējus kā šuvējus, drukātājus, krāsotājus un citus.
 
 Mērķauditorija: tekstila nozares uzņēmumi, dizaineri un ražotāji

Datumi: 29.-30.05.2024.

Vieta: online, B2Match platforma

Reģistrācija: https://textileconnect24.b2match.io/

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Kauņas Tirdzniecības Rūpniecības un amatniecības kameru.

*Pasākums Textile Connect 2024 tiek līdz-organizēts Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros. Eiropas Biznesa atbalsta tīklu finansē programma SMP (Single Market Programme) periodā 2021 – 2025.

Textile Connect 2024 plakāts

Kontaktinformācija: Rolanda Ķīkule/ rolanda.kikule@ltrk.lv/ 20284463

EEN

30 LTRK Jauno biedru pēcpusdiena
jb

LTRK JAUNO BIEDRU PĒCPUSDIENA 

30. maijā I 14:00-16:00, LTRK namā Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā

 

Ik mēneša pasākums, kurā šoreiz kopā pulcējam maija mēnesī uzņemtos LTRK biedrus, lai izsniegtu biedra apliecības, informētu par jaunākajām LTRK aktualitātēm un iespējamām sadarbības formām.

Biedriem šī ir lieliska iespēja iepazīt citus biedrus, veidot jaunus kontaktus un sadarbības.

Pasākuma vada LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

 

JAUTĀJUMIEM: inese.raiba@ltrk.lv 

30 Aicinām pieteikties tekstila nozares uzņēmumiem online B2B pasākumam “Textile Connect 2024”

Textile Connect

Aicinām pieteikties tekstila nozares uzņēmumiem online B2B pasākumam “Textile Connect 2024”


Textile Connect 2024 ir tiešsaistes platformā organizēts B2B pasākums, kas notiek piekto gadu pēc kārtas un tājā piedalījušies gandrīz 2000 tekstilrūpniecības uzņēmumu un dizaineru no visas pasaules, kura laikā ir noslēgti daudz starprautiski sadarbības līgumi. Pasākuma laikā iespējams meklēt sadarbības partnerus ražošanā, tekstila materiālu ražotājus vai izplatītājus, tekstila materiālu pakalpojuma sniedzējus kā šuvējus, drukātājus, krāsotājus un citus.
 
 Mērķauditorija: tekstila nozares uzņēmumi, dizaineri un ražotāji

Datumi: 29.-30.05.2024.

Vieta: online, B2Match platforma

Reģistrācija: https://textileconnect24.b2match.io/

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Kauņas Tirdzniecības Rūpniecības un amatniecības kameru.

*Pasākums Textile Connect 2024 tiek līdz-organizēts Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros. Eiropas Biznesa atbalsta tīklu finansē programma SMP (Single Market Programme) periodā 2021 – 2025.

Textile Connect 2024 plakāts

Kontaktinformācija: Rolanda Ķīkule/ rolanda.kikule@ltrk.lv/ 20284463

EEN