Pārlekt uz galveno saturu

Cenas

cenas

 

Par izmaiņām preču izcelsmes sertifikātu cenrādī

Arī 2023. gadā Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) turpina rūpēties par biedru un klientu ērtībām, un uzlabot sadarbību, modernizējot un digitalizējot klientiem piedāvātos pakalpojumus, tādā veidā pieteikumu iesniegšanu un dokumentu saņemšanu padarot pieejamāku un vienkāršāku. Jau no pagājušā gada maija uzņēmējiem ir  iespēja preču izcelsmes sertifikātus pieteikt un saņemt elektroniski, bez nepieciešamības ierasties klātienē, to izdarot jebkurā sev ērtā laikā un vietā.

Efektivizējot klientu apkalpošanas procesu un resursu izmantošanu, no 2023. gada 1. marta stāsies spēkā izmaiņas preču izcelsmes sertifikātu cenrādī. Tas skars gan sertifikāta izsniegšanu, gan kopiju apstiprināšanas, dokumentu apliecināšanas un veidlapu izmantošanas izmaksas. Tāpat tiks ieviesta jauna izmaksu pozīcija – par apkalpošanu klātienē. Elektronisko preču izcelsmes sertifikātu pieteikšanai un saņemšanai apkalpošanas maksa netiks piemērota.

Lai pieteiktos elektroniska preču izcelsmes sertifikāta saņemšanai, nepieciešams reģistrēties essCert tīmekļvietnē un iesniegt elektroniski parakstītu vienošanos. Sīkāka informācija atrodama LTRK mājaslapā, pakalpojumu sadaļā, kur var iepazīties ar tiešsaistes sistēmas lietošanas pamācību, lai iespējami ērtākā veidā pakalpojumu varētu saņemt.

 

Cenas sākot ar 2023. gada 1. martu:

cenas

* Par apkalpošanu klātienē norādītā cena ir par vienu (1) sertifikātu!