Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
h

Šī gada 10. aprīlī norisinājās Latvijā pirmā interešu pārstāvības indeksa pētījuma prezentācija, kurā atspoguļota uzņēmumu, pilsoniskās sabiedrības un valsts pārvaldes izpratne par interešu pārstāvību Latvijā. Prezentācijas ietvaros norisinājās arī ekspertu paneļdiskusija, kurā tika spriests par indeksa nozīmi un pielietojumu politikas veidošanā, interešu grupu darbībā un sabiedrības informēšanā.

nk

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību 3. aprīlī organizēja Biznesa kluba pasākumu Vēja enerģijas attīstība Kurzemes reģionā.

kk

Aizvadīts Pasaules Uzņēmējdarbības kausa Latvijas nacionālais fināls, kur pieci Latvijas jaunuzņēmumi sacentās par iespēju nokļūt globālajā finālā Rijāda, Saūda Arābijā.

klotins

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa un Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldību 16.04.

puce

Klausāma Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) podkāsta jaunākā epizode - Dažādībā ir spēks, priekšrocības un attīstība.

silver

Marta vidū Tartu norisinājās pirmās Silver Strategies projekta apmācības. Tās pulcēja personālvadības speciālistus no Latvijas, Igaunijas un Somijas, kopā vairāk nekā 30 personas no maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kas pārstāvēja dažādas nozares. Arvien aktuālāks kļūst jautājums par darbinieku trūkumu, demogrāfiju un sabiedrības novecošanos un Silver Strategies projekts piedāvā potenciālu risinājumu šiem izaicinājumiem.

Atvērta pieteikšanās 3. aprīļa LTRK Kurzemes biznesa klubam

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību organizē Biznesa klubu “Vēja enerģijas attīstība Kurzemes reģionā”, 3. aprīlī plkst. 13:00, Kuldīgas Mākslas namā, Kuldīgā!

Pilna pasākuma programma un reģistrācija pieejama šeit. https://ej.uz/ltrk-biznesa-klubs-kuldiga-2024

padome

Šodien notikušajā Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) biedru sapulcē LTRK prezidenta amatā uz ceturto termiņu nākamajiem trim gadiem pārliecinoši tika pārvēlēts Aigars Rostovskis un ievēlēta jauna padome.