Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
relize kurzeme

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kuldīgas novada domi, SIA “Motiva Latvija”, SIA “Rietumu būvvaldība” un spiciejumti.lv aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā "Būvniecības jomas izaicinājumi 2023", kas notiks 5.

JAPĀNA

EU-Japānas centrs organizē apmācības “World Class Manufacturing methodologies”, kura mērķis ir palielināt ES uzņēmumu konkurētspēju caur ražošanas procesu pilnveidošanu un jaunu risinājumu atrašanu. Šīs ir 5 dienu mācības, kuras kopš 1992. gada organizē ES - Japānas centrs. Tās sniedz padziļinātu Japānas ražošanas metodoloģijas analīzi ar mērķi uzlabot ES uzņēmumu konkurētspēju un to produktu un pakalpojumu kvalitāti.

DD

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina iepazīties ar organizācijas darbības virzieniem, uzņēmējiem sniegtā atbalsta iespējām un īstenoto interešu pārstāvību, biedru priekšrocībām un biedrības bagāto vēsturi, apmeklējot Atvērto durvju dienu 28.

Biedru sapulce

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) informē, ka notiks ikgadējā LTRK Biedru sapulce, kas norisināsies 24.martā, Biznesa augstskolā “Turība”.

ltrk valde

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome šodien, 16. martā, uz turpmākajiem trim gadiem atkārtoti ievēlēja līdzšinējo organizācijas valdi - valdes priekšsēdētāja amatā Jāni Endziņu, bet valdes locekļu amatos Jāni Lielpēteri un Katrīnu Zariņu.

Turcija

Trešdien, 15. martā, LTRK un pārstāvji no Latvijas pārtikas vairumtirdzniecības uzņēmumiem tikās ar Turcijas pārtikas nozares uzņēmējiem, lai iepazītos ar situāciju abu valstu pārtikas tirgos un izrunātu sadarbības iespējas nākotnē.

patentu

Patentu valde, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Dizaineru savienība aicina līdz šā gada 29.martam pieteikties prestižākajam konkursam rūpnieciskā īpašuma tiesību aizsardzības jomā “Gada preču zīme 2022” nominācijās “Gada preču zīme – Latvijai” un “Gada preču zīme – pasaulei”.  Konkurss norisinās jau desmito gadu.

aigars

Augstākās izglītības finansēšanas sistēma, kas ir augstākās izglītības politikas veidotāju izpratne un arī realizācijas instruments, pēdējos 30 gadus, kopš Latvijas neatkarības atgūšanas, ir saglabājusies kā Padomju Savienības augstākās izglītības sistēmas turpinājums. Tiek piešķirtas budžeta vietas un rezultāts no sistēmas faktiski prasīts netiek.

smits

Lai diskutētu par uzņēmējiem nozīmīgām ekonomikas aktualitātēm un nākotnes plāniem tautsaimniecības attīstībai, šodien, 13. martā, LTRK prezidija sēdēs ietvaros norisinājās tikšanās ar Zemkopības ministru Didzi Šmitu.