Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Vidzemes biznesa diena

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA “FACTRIS” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences”, kas notiks 11. oktobrī no plkst.

atr

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau vairākkārt ir vērsusi sabiedrības un lēmumu pieņēmēju uzmanību konkurences kropļošanas riskiem, kas rodas pašvaldībām iesaistoties komercdarbībā.

ministri

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) priekšvēlēšanu periodā kompetenču padomju un komiteju sēdēs tikās ar vairākiem nākamās valdības ministru amatu kandidātiem un izdarīja secinājumus par būtiskākajiem faktoriem, kas var ietekmēt veiksmīgas pārvaldes īstenošanu, kā galveno izceļot nepieciešamību ministriem būt pieredz

biznes klaubs

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA “FACTRIS” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā "Kopā ar uzņēmējiem - pašvaldību izaugsmei!", kas notiks 5. oktobrī no plkst. 14:30 līdz 16:30 Saldū.

reitings

Saskaņā ar Ministru kabineta piecu lielāko sociālo un sadarbības partneru - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) -  šīs vasaras beigās organizēto iekšējo aptauju, trīs visaugstāko vērtējumu ieguvušie politiskie spēki pirms 1.oktobrī gaidāmajām 14.Saeimas vēlēšanām

elektriba

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas lielākā darba devēju organizācija Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) vērš valdības uzmanību, ka elektroenerģijas izmaksu pieaugums uzņēmumiem ir tik liels, ka bez valsts atbalsta izmaksu segšanai, virkne uzņēmumu būs spiesti savu darbību pārtraukt.

prese

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) ir novērtējušas 14.

dabaszinibas

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) ietekmē atliktais valdības lēmums par obligātā dabaszinātņu eksāmena ieviešanu ir pretrunā ar solījumiem un plāniem par valsts reindustrializāciju, zinātņietilpīgo ražošanu un eksportu, un neveicina

pasaules banka

22.septembrī Rīgā notiks Pasaules Bankas Starptautiskās Finanšu korporācijas International Finance Corporation (IFC) un Daudzpusējās Investīciju un Garantiju aģentūras Multilateral Investment Guarantee Agency (MIGA) darba seminārs Latvijas uzņēmējiem, lai paplašinātu  investīciju iespējas attīstības tirgos sadarbībā ar IFC un MIGA.